Дошкільний навчальний

Адміністрація

Завідуюча

Примушко Наталія Миколаївна

Спеціаліст вищої категорії, педагогічний стаж - 37 років, має вищу освіту за спеціальністю «Дошкільна педагогіка і психологія , викладач педагогіки і психології в педучилищі»

Прилуцьке педучилище ім..І.Франка 1978 рік, КДПІ ім.М.Горького 1986рік

Творче кредо завідуючої створення «хати радості» для маленького українця, про яку так мріяла Софія Русова

Кожен її день діяльності – то яскрава сторінка відкриття шляхів вдосконалення формування основ національного світогляду педагогів та дітей

 

Методист

Серга Тамара Віталіївна

Спеціаліст, за результатами атестації присвоєно звання «старший вихователь», педагогічний стаж – 27 років, середня спеціальна освіта – Путивльське педагогічне училище ім. С.Руднєва. Тамара Віталіївна – прихильник національного виховання за Концепцією великої просвітительки С.Ф.Русової, гуманної педагогіки В.О.Сухомлинського .Творче кредо методиста: «Ні дня без творчості!»

 

 

Старша медична сестра

Редька Тетяна Миколаївна

Спеціаліст, закінчила Ніжинське медичний  коледж  за спеціальністю «Сетринська справа», медичний стаж – 8 років. Саме вона турбується про оздоровлення, фізичний та психологічний стан вихованців та співробітників дитячої установи. Тетяна  Миколаївна завжди відкрита до нового, вдало застосовує сучасні оздоровчі технології, тісно співпрацюючи з психологом та інструктором з фізичного виховання, розробляючи індивідуальну схему оздоровлення та фізичного навантаження кожного вихованця ДНЗ.

Завгосп

Рибка Валентина Іванівна

Працює на посаді завгоспа 3 роки. Відповідальна, турботлива, мудра, має «золоті руки», справжня господиня. Саме вона створює домашній затишок та комфорт для вихованців дошкільної установи. Валентина Іванівна тісно співпрацює з колективом батьків, педагогів, дбає про благоустрій території та закладу, поліпшенню побутових умов дошкільної установи.