Дошкільний навчальний

Святкуємо  Міжнародний День театру в дитячому садку

«Театр – це спасіння, молитва це радість...»
Софія Русова
Однією із сторін національного виховання малого українця в дошкільному навчальному закладі №13 «Берізка» є театр і саме театралізована ігрова діяльність дає широкі можливості щодо творчих проявів дітей, а виявляються вони в театралізованій студії «Телесик», яку малята просто обожнюють. Адже «театралізована гра, за висловом Софії, робить з дитиною те, що вода з камінчиком». Малята здобувають тут перші уроки артистизму, естетики, ази театрального мистецтва , перевтілення в образи і т.д.
Цього дня велика родина садочка зібралася на прем’єру української народної казки «Коза-Дереза». Панувала атмосфера радості, піднесення, творчості. Діти з задоволенням виконували ролі казкових героїв, а глядачі дякували маленьких акторів бурхливими аплодисментами. Після дійства найкращі весняні квіти піднесли маленькі актори до портрету першої народної актриси Марії Заньковецької з вдячністю і шануванням бо в дошкільному навчальному закладі театр, то улюблене дійство дітей і садівниць. 
Керівник театру «Телесик» І.В. Нагорна зазначила, що Міжнародний  День театру – це не тільки професійне свято майстрів сцени,таких, як Марія Заньковецька, народна актриса драматичного театру ім.М.Коцюбинського Алла Соколенко, а це ще й свято мільйонів вдячних глядачів та пошановувачів.
Завідувач ДНЗ №13 Н.М.Примушко, заслужений працівник освіти  України 
Міжнародний день Театру Міжнародний день Театру Міжнародний день Театру Міжнародний день Театру Міжнародний день Театру