Дошкільний навчальний

Пташиний рай для птахів і дітей

Благовіщення… Це улюблене свято усіх українців. Скільки перевірених прикмет, передбачень воно несе за собою, скільки радості, оновлення. До цього дня ми,педагоги і батьки разом з дітьми готувались особливо ретельно, бо  вирішили, слідуючи традиціям цього великого свята, птахів шанувати. Шпаківні на кремезних березах в дошкільному навчальному закладі №13 «Берізка»  «живуть» давно і роками мають своїх господарів. А от казкові пташині  будиночки, за прикладом Марини Соловей, ЗОШ І-ІІІ №10, центральної бібліотеки, дружний колектив батьків, педагогів, дітей – готував майже цілий березень. І містечко пернатих вдалося на славу з такою лаконічною назвою - «Пташиний рай». 
Вам цікаво знати скільки шпаківень, міні-будиночків, привабливих годівниць у цьому  господарстві? Багато - багато! 49 нових помешкань! І всі чудернацькі, розцяцьковані, прибрані, розмальовані. Просто милі і привітні Ось на великому плакаті подяка величезній родині батьків і двірнику Рябусі В.О. за працю і радість, за розуміння і щирість. Подяка від дітей і пташок, які обов’язково  облюбують ці помешкання.
Як же раділи діти, співали заклички для дощика в полив’янім горщику, для  золотого сонечка. Як загукували птахів, улюбленою прабабусиною закличкою: «Колесом, колесом над червоним поясом…»
Атмосфера всепереможної Весни була в посмішках, в мріях дітей і дорослих, в улюблених народних іграх, веснянках і хороводах. А пшеничні жайворонки  сьогодні були випечені для  птахів, як дарунок. Діти з задоволенням посмакували  смачними варениками.
Хай же несе це велике весняне свято  благії вісті для всіх нас українців, а Добро, Радість і Любов щиро всіх зігріють.
Завідувач ДНЗ №13 Н.М.Примушко, заслужений працівник освіти України
Пташиний рай для птахів і дітей Пташиний рай для птахів і дітей Пташиний рай для птахів і дітей Пташиний рай для птахів і дітей Пташиний рай для птахів і дітей Пташиний рай для птахів і дітей Пташиний рай для птахів і дітей Пташиний рай для птахів і дітей Пташиний рай для птахів і дітей