Дошкільний навчальний

Великодні сподівання справджуються – Надія повернеться!

Християнське свято Пасхи урочисто святкують ще з апостольських часів. Саме напередодні Великодніх святкувань, коли і дорослі, і діти особливо ретельно готуються відзначати величне свято, писанки пишуть, ікебано виготовляють, надійшов лист від Надії Савченко дошкільнятам ДНЗ №13 «Берізка». І це вже четвертий лист! Це для всіх нас надзвичайний подарунок, бо сповнений він вірою і мужністю незламної льотчиці-полонянки.
Ми всі – українці щиро вболіваємо за долю Надії Савченко, благаємо сили небесні про її повернення на рідну землю. Саме такі сподівання і висловлені були у листі до Надії, а малі дошкільнята помістили до листа і власноруч розмальовані писанки. Адже недаремно мудрі люди кажуть: «У світі доти існуватиме Любов, доки люди писатимуть писанки і даруватимуть одне одному як маленький світ». Віримо і дуже чекаємо Надію на гостину в Ніжин. 
А Великодні сподівання  справджуються!
Завідувач ДНЗ №13  Н.М.Примушко, заслужений працівник освіти України
Великодні сподівання справджуються – Надія повернеться! Великодні сподівання справджуються – Надія повернеться! Великодні сподівання справджуються – Надія повернеться! Великодні сподівання справджуються – Надія повернеться!