Дошкільний навчальний

«Прощавай, садочок дитячий!»

Цього чудового сонячного дня під щебет пташок і шум дерев на подвір’ї ДНЗ №13 «Берізка» зібралися охайні і ошатно вбрані діти – це випускники.

Дівчатка у святкових сукнях, хлопчики ж в напрасованих сорочках… Ось і виросли малюки, ще недавно вчилися ходити, говорити. Здається, тільки вчора вони прийшли перший раз з мамами за ручку в дитячий заклад — і вже прийшла пора сказати прощальні слова дитячому садку.

Майбутні школярики парами зайшли до залу та станцювали перший святковий танок. Батьки, дивлячись на своє чадо. не могли навтішатися. Як швидко вони подорослішали, такі розумні, щиро усміхнені.

«В народі прийнято, коли діти стають на нову стежину, обсипати їх відбірним житом!», — розпочала завідувач ДНЗ №13 Примушко Наталія Миколаївна.

Вихованці почали концерт – розповідали вірші, танцювали, співали пісень… Наталія Миколаївна з радістю і гордістю вручила випускникам дипломи та побажала великих і значних досягнень у навчанні. Подяками за активну участь у житті садочку і вихованні дітей нагородили і їх батьків.

Звісно, дітлахи будуть сумувати за рідним садком, але їх чекає далека і довга дорога у майбутнє, яка починається вже зараз….

Прощавай, садочок дитячий! Прощавай, садочок дитячий! Прощавай, садочок дитячий! Прощавай, садочок дитячий! Прощавай, садочок дитячий! Прощавай, садочок дитячий! Прощавай, садочок дитячий! Прощавай, садочок дитячий! Прощавай, садочок дитячий! Прощавай, садочок дитячий! Прощавай, садочок дитячий! Прощавай, садочок дитячий! Прощавай, садочок дитячий! Прощавай, садочок дитячий! Прощавай, садочок дитячий! Прощавай, садочок дитячий! Прощавай, садочок дитячий! Прощавай, садочок дитячий! Прощавай, садочок дитячий! Прощавай, садочок дитячий! Прощавай, садочок дитячий! Прощавай, садочок дитячий! Прощавай, садочок дитячий! Прощавай, садочок дитячий!