Дошкільний навчальний

Звітні збори в ДНЗ №13

«Дитинство це ранок життя, а ранок має бути щасливим» С.Русова

Цього дня ми чекали з особливими відчуттями, готувались всі – завідувач дошкільного навчального закладу, голова піклувальної ради, бо звіти  керівників і голів піклувальних рад ДНЗ №13 «Берізка» - справа відповідальна. Музична світлиця цього червневого дня зібрала представників всіх вікових груп – це активісти батьківських комітетів і просто не байдужі батьки, колектив дошкільного навчального закладу і представник від управління освіти,завідуюча ММК Левицька Т.М.

Колектив дошкільного навчального закладу у 2015-2016н.р., його вихованці, батьки прожили цікаве, сповнене подіями життя, з народженням зернин творчості за для розвитку особистості малого українця.

Завідувач детально зупинилася на основних проблемах педагогічного колективу, проаналізувала зміни у мережі, кадровому забезпеченні, детально  зупинилась на проблемі, що перебуває в епіцентрі всієї роботи - це здоровя  малюків, дитяче харчування. Повідомила присутнім про найбільш вдалі заходи, які сприяли успішній реалізації основних завдань колективу, проілюструвала  розроблені і впроваджені протягом року психолого-педагогічні проекти.

Особливі теплі слова подяки висловила на адресу міського голови Лінника А.В., начальника управління освіти - Крапив’янського С.М., заступника начальника управління освіти Пономаренко Н.О., депутатського корпусу, а це: Копиці Н.М., Башинському В.М., Шалаю О.В., Охоньку С.М., Коробці І.М. і ряду меценатів за  постійне піклування про забезпечення і  покращення матеріально-технічної бази закладу, активну участь у вихованні  малечі і т.д.

Заклад давно працює за принципом :«Садок і родина – сім’я єдина», що дарований нам був Софією Русовою, а за цим  стоїть і спільна робота, і  батьківська турбота, і постійне покращення життя  малечі, створення сучасних умов облаштування майданчиків, ремонт приміщення, активна участь у  «Весняній  і осінній толоці», сприяння  зростанню творчого потенціалу малечі – участь у конкурсах, фестивалях, спортивних змаганнях, родинних світлицях і т.д.

На особливі  слова вдячності заслуговують голови піклувальної ради ДНЗ  - Калінін С.В., якій обіймай цю «посаду» 3 роки і Максименко М.С., який на цій посаді ось уже рік. Пророблена робота непросто перераховувалась у виступах небайдужих батьків, членів колективу, а оцінювалася з великим захопленням і позитивом. Йшло пригадування цікавих моментів пережитого, бо все, що робилося і робиться на користь дітям – то святе і так необхідне. Адже  закладене сьогодні у «Храм особистості» малечі, завтра повернеться -  вишуканістю, освіченістю майбутніх громадян молодої української держави.

На зборах були підведені підсумки ремонтних робіт, підготовки до оздоровлення малечі  влітку з участю колективу ДНЗ і батьків.

Від голови піклувальної ради Максименка М.С. і при його активному  сприянні, всі вікові групи були відзначені, як кращі за створені ландшафтних дизайнів «У нашому садочку – як у віночку» і отримали вперше солодкі призи та іграшки для малечі! Смачні торти, як спонсорську допомогу для садочка надав голова правління ПАТ «Ніжинський хліб» Дмітрєнко Я.І. за що всі присутні висловили подяку.

Роботу завідувача, голови піклувальної ради оцінили 72 присутніх   батьків і членів колективу ДНЗ, як задовільну, вирішили працювати і в наступному році на радість  і розвиток малечі.

Звітні збори в ДНЗ Звітні збори в ДНЗ Звітні збори в ДНЗ Звітні збори в ДНЗ Звітні збори в ДНЗ Звітні збори в ДНЗ Звітні збори в ДНЗ Звітні збори в ДНЗ Звітні збори в ДНЗ Звітні збори в ДНЗ Звітні збори в ДНЗ Звітні збори в ДНЗ Звітні збори в ДНЗ Звітні збори в ДНЗ Звітні збори в ДНЗ Звітні збори в ДНЗ Звітні збори в ДНЗ Звітні збори в ДНЗ