Дошкільний навчальний

День Полунички або Полунична фієста в ДНЗ №13 

Пахне  грядка невеличка,

Швидко виросли сестрички,

Чепурушки круглолиці

Заховались у травичці.  

Літо – літечко, золотаве, заквітчане травами, вкрите ранковими росами, наповнене дзвінкоголосим співом птахів, а ще Літечко – Полуничне. Певно, що не знайдеться жодного малюка чи дорослого хто не любив би смакувати цих на диво красивих ягід.

Ось вони ховаються під зеленими листочками на грядках дитячого садочка № 13 «Берізка». Виблискують, ніби підморгують малюкам і запрошують: «Скуштуй мене, будь-ласка!» День Полунички або Полунична фієста це традиційне і улюблене свято нашої малечі. Цього червневого, сонячного дня Полуничка і справді була головною Пані, бо про неї навперебій читали поезії, відгадували загадки, складали пазли, малювали на асфальті, співали улюблених пісень, танцювали запальний таночок «Ми сестрички – Полунички», а ще ліпили з кольорового солоного тіста улюблені, соковиті вітамінні червонясті ягідки літа.

Цілу корзинку ягід  на грядках зібрали, а потім всі дружно із апетитом полуничку смакували.

На городі полуниця 

Ви  он тільки подивіться!

Ой які у неї щічки

У цієї полунички!

Адже Літо то пора оздоровлення нашої малечі, а ще отримання нових знань про рідний край і відкриття нового, і незвіданого. Який же хороший і веселий настрій подарувала нашим малюкам Полунична фієста.

Вихователі Камінська О.М.,Стільник Ю.В.

Полунична фієста в ДНЗ №13 Полунична фієста в ДНЗ №13 Полунична фієста в ДНЗ №13 Полунична фієста в ДНЗ №13 Полунична фієста в ДНЗ №13 Полунична фієста в ДНЗ №13 Полунична фієста в ДНЗ №13