Дошкільний навчальний

Міжнародний День туризму в дитячому садку

Дитячий туризм - це насамперед здоров'я дітей, їх фізичний гарт, рухова активність, а також захоплюючий вид активного відпочинку.

Туристично-краєзнавча діяльність з дошкільниками посідає значне місце в роботі дошкільного навчального закладу №13 по вихованню у дітей любові і пошани до природи рідного краю, здорового способу життя,бажання і вміння подорожувати з дитинства. Ми вчимо з добротою ставитися до всього живого, бути добрими, бережливими, здоровими та щасливими.

27 вересня в Міжнародний День туризму в нашому садочку відбулося спортивне свято, до якого діти заздалегідь готувалися з величезним задоволенням.

В гості на свято завітав казковий герой – Незнайко, який перевірив готовність дітей до туристичного походу та правила поводження в поході, а діти старшої групи підготували загадки про речі, які необхідні в поході: палатка, рюкзак, компас, багаття.

«Раз, два, три, чотири, п’ять

Час нам подорож почать!», - звучить із вуст ведучих.

В гості до малят завітав Лісовичок, який не тільки розвеселив дітей, а ще разом з ними згадав правила безпечної поведінки на природі. Через цікаві інтелектуально-пошукові завдання,які ставив мудрий дідусь, дослідницько-екологічну діяльність, діти повторювали правила поводження в лісі, імітували рухи тварин,комах, спів птахів.

А на заключення задоволені та щасливі після свята діти, смакували печеною картоплею з салом. Лунали веселі пісні про рідний край, про Україну. Діти були сповнені новими враженнями від незабутніх туристичних стежинок і бажанням – обов’язково мандрувати знову і знову.

Міжнародний День туризму в дитячому садку Міжнародний День туризму в дитячому садку Міжнародний День туризму в дитячому садку Міжнародний День туризму в дитячому садку Міжнародний День туризму в дитячому садку Міжнародний День туризму в дитячому садку Міжнародний День туризму в дитячому садку Міжнародний День туризму в дитячому садку Міжнародний День туризму в дитячому садку Міжнародний День туризму в дитячому садку Міжнародний День туризму в дитячому садку Міжнародний День туризму в дитячому садку