Дошкільний навчальний

Козаків, захисників цього дня вітаємо, Миру рідній  Україні - від душі бажаємо!

«Ось Покрова вже настала

В Ніжин древній завітала!

З пирогами, врожаями!

І з веселими  піснями!

Козаків, захисників цього дня вітаємо,

Миру рідній  Україні - від душі бажаємо!»

Як плекати діяльних патріотів? По-перше, показувати дітям гідні приклади. По-друге, змалку залучати їх до суспільно значущих справ: благодійних акцій, урочистої ходи разом з бійцями, волонтерського руху разом з батьками…

Цього дня, напередодні Покрови, музична світлиця ДНЗ №13 «Берізка» гостинно зустрічала величезну родину діток, батьків і дорогих гостей – воїнів АТО, обпалених війною, а це військовий комісар Якущенко В.М., його побратими Баргамін М.М., Бартош І.М.

Ми свідомі того, що любов до Батьківщини народжується з любові до мами, родини, садочка, міста, звичаїв і обрядів українців, які діти навчилися шанувати. Саме напередодні святої Покрови у теплій атмосфері родини і  дорогих воїнів, малі козачата урочисто читали поезії про рідний Ніжин, про захисників Збройних Сил України, про Україну, зворушливо співали улюблених пісень. Настоятель Покровської церкви о.Михаїл з ніжністю і любов’ю, з особливими щирими звертаннями і батьківським теплом  посвятив хлопчиків у козаки, а дівчаткам - побажав здоров’я і нев’янучої вроди, бійцям - сили  і виваженості, родині батьків і педагогів - миру і злагоди.

З словами щирої вдячності за багаторічну співпрацю, патріотичне виховання маленьких ніжинці, звернувся військовий комісар Якущенко В.М. до дітей, колективу ДНЗ, батьків та вручив Подяку завідуючій ДНЗ №13 Примушко Н.М. з нагоди великого Державного свята - Дня захисника України та українського козацтва.

В свою чергу - малята вручили дорогим гостям-воїнам хліб-сіль, символ миру над Україною – білокрилих журавликів та запашні вареники , а батьки   - Литвин А.М., Лєонтьєв В.І. привітали всю гостину з наступаючим святом  Святої Покрови і запросили всіх присутніх на урочисту ходу, що має відбутися  в рідному місті.

І, справді, почуття патріотизму - це одна із провідних цінностей, що формуються ось в такі хвилини і при таких обставинах. Тож успіхів усім нам у цій складній, але надважливій справі!

Слава Україні! Героям Слава!

Вихователь-методист Серга Т.В.

Ось Покрова вже настала Ось Покрова вже настала Ось Покрова вже настала Ось Покрова вже настала Ось Покрова вже настала Ось Покрова вже настала Ось Покрова вже настала Ось Покрова вже настала Ось Покрова вже настала Ось Покрова вже настала