Дошкільний навчальний

«Миколай, Миколай, ти до нас завітай!», або улюблене свято  української дітвори в ДНЗ №13 «Берізка»

Кажуть в народі: «Миколай Святий іде – за собою гостей веде!». Численні гості зі справжнісіньким улюбленцем малят завітав сьогодні в наш дитячий садочок. Як же готувалися малята,скільки добрих справ зробили, скільки листів написали святому Миколаю! Ой, багато - що й не злічити! І для «Сухих борщів» овочі разом з батьками збирали, і малюнки-подарунки малювали, щоб воїнам АТО до свят відправити, і пташок підгодовували, і мам слухались і т.д.
І ось цей святковий день настав… Хоча через карантин грипу, як було це традиційно, дітки не змогли подарувати святкові виступи гостям, батькам в музичній світлиці, та хіба це стане на заваді? Ні! Наші малята гостинно  зустрічали шанованих депутатів, відомих людей міста і просто небайдужих   друзів нашого садочка в своїх ошатних світлицях. Серед них – депутати   Чернігівської обласної ради Охонько С.М., Копиця Н.М., депутати Ніжинської міської ради, які вже приходять не вперше Коробка І.М., Башинський В.М., Шалай О.В., Гомоляко А.О., директор фірми «ЛАКС» Литвин А.М., громадський діяч, письменниця, журналіст, редактор журналу «Крилаті» Винник Т.А. Гості щедро  обдарували малят в кожній віковій групі-світлиці солодощами, іграшками, книгами, посмішками  і щирими оплесками.
Міська влада, управління освіти Ніжинської міської ради , депутатський корпус при сприянні депутата Верховної ради України  Олександра Кодоли для садочка з нагоди свята теж підготували такий потрібний подарунок – холодильник на харчоблок.
Особливою турботою, увагою зігрів малят в свято о.Михаїл і матушка Дарія, бо до садка завітав сам Святий Миколай, що прийшов з Української Православної Церкви Київського Патріархату храму Святої Покрови з подарунками, які так ретельно готувалися у Майстерні Святого Миколая. Піклувальна рада дошкільного закладу , батьківська родина теж підготували малятам  неочікуваний подарунок - величезний настінний телевізор в музичну світлицю.
Хай Добром, Радістю, Любов’ю повертається кожна добра справа, яку так щедро, яскраво подарували малюкам наші дорогі гості,уважні депутати, міська влада, наші батьки, меценати з нагоди прекрасного свята всіх українців - Дня Святого Миколая.
Завідувач ДНЗ №13  Н.М.Примушко

«Миколай, Миколай, ти до нас завітай!», або улюблене свято української дітвори в ДНЗ №13 «Берізка» «Миколай, Миколай, ти до нас завітай!», або улюблене свято української дітвори в ДНЗ №13 «Берізка» «Миколай, Миколай, ти до нас завітай!», або улюблене свято української дітвори в ДНЗ №13 «Берізка» «Миколай, Миколай, ти до нас завітай!», або улюблене свято української дітвори в ДНЗ №13 «Берізка» «Миколай, Миколай, ти до нас завітай!», або улюблене свято української дітвори в ДНЗ №13 «Берізка» «Миколай, Миколай, ти до нас завітай!», або улюблене свято української дітвори в ДНЗ №13 «Берізка» «Миколай, Миколай, ти до нас завітай!», або улюблене свято української дітвори в ДНЗ №13 «Берізка» «Миколай, Миколай, ти до нас завітай!», або улюблене свято української дітвори в ДНЗ №13 «Берізка» «Миколай, Миколай, ти до нас завітай!», або улюблене свято української дітвори в ДНЗ №13 «Берізка» «Миколай, Миколай, ти до нас завітай!», або улюблене свято української дітвори в ДНЗ №13 «Берізка» «Миколай, Миколай, ти до нас завітай!», або улюблене свято української дітвори в ДНЗ №13 «Берізка» «Миколай, Миколай, ти до нас завітай!», або улюблене свято української дітвори в ДНЗ №13 «Берізка» «Миколай, Миколай, ти до нас завітай!», або улюблене свято української дітвори в ДНЗ №13 «Берізка» «Миколай, Миколай, ти до нас завітай!», або улюблене свято української дітвори в ДНЗ №13 «Берізка» «Миколай, Миколай, ти до нас завітай!», або улюблене свято української дітвори в ДНЗ №13 «Берізка» «Миколай, Миколай, ти до нас завітай!», або улюблене свято української дітвори в ДНЗ №13 «Берізка» «Миколай, Миколай, ти до нас завітай!», або улюблене свято української дітвори в ДНЗ №13 «Берізка» «Миколай, Миколай, ти до нас завітай!», або улюблене свято української дітвори в ДНЗ №13 «Берізка» «Миколай, Миколай, ти до нас завітай!», або улюблене свято української дітвори в ДНЗ №13 «Берізка» «Миколай, Миколай, ти до нас завітай!», або улюблене свято української дітвори в ДНЗ №13 «Берізка» «Миколай, Миколай, ти до нас завітай!», або улюблене свято української дітвори в ДНЗ №13 «Берізка» «Миколай, Миколай, ти до нас завітай!», або улюблене свято української дітвори в ДНЗ №13 «Берізка» «Миколай, Миколай, ти до нас завітай!», або улюблене свято української дітвори в ДНЗ №13 «Берізка» «Миколай, Миколай, ти до нас завітай!», або улюблене свято української дітвори в ДНЗ №13 «Берізка»