Дошкільний навчальний

Коляда іде за собою Святе Різдво веде!

Святе Різдво - чарівна зимова казка, яке повертає кожного з нас в щасливе дитинство, переповнюючи світлими і радісними почуттями, дає невичерпну життєдайну енергію на весь рік.
І вже традиційно в дошкільному навчальному закладі №13 «Берізка», де відродження українських традицій на засадах Концепції Софії Русової є обов'язковим, традиційне  проведення народного святкового дійства «Коляда іде за собою Святе Різдво веде», метою якого є виховання любові, поваги до обрядовостей загалом, поглиблення знань дітей про народні звичаї та обряди святкування Новорічно-Різдвяних свят на Чернігівщині, є найріднішим і наймилішим родинним святом...
Ось-ось розпочнеться в небесах найсвятіше…До нас прямує Різдвяна казка … Свят-вечір надходить, Різдвяна зірочка сходить і кожен з нас в маленького Ісусика може попросити здійснення найпотаємніших мрій... Нехай маленький Ісусик принесе всім і маленьким і дорослим світлий промінчик Тепла, Любові і щирої радості і миру на благословенну Україну.
Погляньте, батько-дідух на почесному місці , як годиться, бо кажуть на Україні: «Дідух до хати – біда з хати!». В переддень Святого Різдва залунали голосні колядки «Коляд, коляд, колядниця, добра з медом паляниця…», дорослі і діти бажали один одному щастя, здоров'я, достатку на многії і благії літа. Вихованці охоче розповідали про традиції і обряди Різдвяного Свят-вечора, про головні страви святвечора, а їх аж 12! Всі чекають того дива!
Наші дошкільнята біля святкової новорічної ялинки діти з зацікавленістю і обережністю розставляли фігурки Різдвяного вертепу, прибирали його і проживали разом з маленьким Ісусиком святе народження Спасителя. Вже традиційно, цей надзвичайно красивий казковий вертеп люб’язно, надала багатодітна родина священника Леонтьева В.І.
А ще малі дошкільнята разом з турботливими педагогами Хорешко Н.В., Гнітій Л.О., Максименко А.В., Колесник А.В., Щербак Р.М., Парубець Н.Г., Вергун І.А., Куранда І.В.напередодні святого Різдва потурбувалися про братів наших менших - зимуючих птахів, адже їм в цю пору надзвичайно важко... Ви тільки погляньте на це диво – дивовижне!!! Це не просто торт святковий , а годівниця креативна для пернатих з улюбленими смаколиками. Смакуйте на здоров’я любі синички, горобчики, снігурі, сороки-білобокі та веселої нам співайте!!!
Ото ж, усім щиросердно зичимо веселого Різдва та смачної куті, миру і любові кожній родині.
Вже по цілій Україні
Дзвінко лине коляда,
Засіяла в небі зірка
Славімо Різдво Христа!
Завідувач ДНЗ №13  Н.М.Примушко
Коляда іде за собою Святе Різдво веде! Коляда іде за собою Святе Різдво веде! Коляда іде за собою Святе Різдво веде! Коляда іде за собою Святе Різдво веде! Коляда іде за собою Святе Різдво веде! Коляда іде за собою Святе Різдво веде! Коляда іде за собою Святе Різдво веде! Коляда іде за собою Святе Різдво веде! Коляда іде за собою Святе Різдво веде! Коляда іде за собою Святе Різдво веде!