Дошкільний навчальний

Як вихованці ДНЗ «Берізка» у Ніжині щедрували.

13 січня, українці відзначають Щедрий вечір або, як кажуть у народі, свято Меланки. У цей день, за традицією, хлопці й дівчата ходять від хати до хати, щедруючи – бажаючи господарям щедрого вечора, доброго здоров’я та добробуту у новому році. Щедрування супроводжується музикою, танцями, побажаннями з обрядовою козою.

Вихованці Ніжинського дитячого садочку № 13 «Берізка» завжди підтримують українські звичаї та обряди. Дітлахи, разом з вихователями: старшої групи - Альоною Колесник, Ольгою Камінською, середньої групи -Іриною Курандою, Інною Вергун, музичними керівниками: скрипалькою- Діаною Кардаш, кандидатом педагогічних наук – Світланою Сливко та завідувачкою дитсадком Наталією Примушко з щедриками завітали до Ніжинського військкомату (військовий комісар Володимир Якущенко), Ніжинського авіаційного загону МНС (командир Іван Коробка ), Ніжинського відділку поліції, ТОВ «Пассервіс», депутата ніжинської міської ради Олександра Шалая, фабрики м’якої іграшки «Копиця» (депутат обласної ради Наталія Копиця), ТОВ Фірми “Лакс” (Анатолій Литвин), депутата ніжинської міської ради Володимира Башинського (ПП «Антоніна»), та защедрували в Ніжинській приймальні ВО «Батьківщина», де солодкі гостинці малечі передав депутат Чернігівської обласної ради Сергій Охонько.

«Нині веселе і радісне свято, українські діти прийшли вас вітати!» – з появою малят у стінах закладів одразу ж запанувала святкова й радісна атмосфера.

У всіх кабінетах звучало: «Щедрик, щедрик, щедрівочка! До вас наша мандрівочка. Сієм, сієм, засіваєм, з Новим роком вас вітаємо! На той новий рік, щоб ліпше вродило, ніж торік!».

Дітлахи у національних костюмах співали щедрівок, засівали зерном та бажали господарям здоров’я, достатку й усіляких гараздів.

Як годиться, малята нащедрували багато солодощів.

Як вихованці ДНЗ «Берізка» у Ніжині щедрували Як вихованці ДНЗ «Берізка» у Ніжині щедрували Як вихованці ДНЗ «Берізка» у Ніжині щедрували Як вихованці ДНЗ «Берізка» у Ніжині щедрували Як вихованці ДНЗ «Берізка» у Ніжині щедрували Як вихованці ДНЗ «Берізка» у Ніжині щедрували Як вихованці ДНЗ «Берізка» у Ніжині щедрували Як вихованці ДНЗ «Берізка» у Ніжині щедрували Як вихованці ДНЗ «Берізка» у Ніжині щедрували Як вихованці ДНЗ «Берізка» у Ніжині щедрували Як вихованці ДНЗ «Берізка» у Ніжині щедрували Як вихованці ДНЗ «Берізка» у Ніжині щедрували Як вихованці ДНЗ «Берізка» у Ніжині щедрували Як вихованці ДНЗ «Берізка» у Ніжині щедрували Як вихованці ДНЗ «Берізка» у Ніжині щедрували