Дошкільний навчальний

«Дитинство – це ранок життя і він має бути щасливим…» 

Софія Русова

Декада педагогічної творчості в ДНЗ №13 триває. І сьогодні на гостині ми у  молодого вихователя Максименко А.В., яка теж готується до проходження педагогічної атестації, і її  неповторних і чарівних малюків групи раннього віку «Золоті курчатка». Малюки запрошують нас на «Казкові Пригоди  Веселого Сніговичка».

І ось казка оживає… На моніторі ноутбука Веселий Сніговичок наспівує улюблену пісеньку «Морозець», створюючи чудовий настрій, піднімаючи емоційність і зацікавленість кожного малюка. Робота закипіла! 

Вихователь лагідно і піднесено намагалася урізноманітнити діяльність  малюків. Ось Веселий Сніговичок запросив малюків до казкового лісу, де на них чекали його маленькі друзі – Сніговички. А з якою радістю діти ліпили з солоного тіста Сніговичків та прикрашали їх дрібними предметами, створюючи неповторно красиве зимове панно. Ото радості Сніговичку було! Особливо малюків зацікавила дихальна вправа «Хуртовина», яка покликана розвивати легеневе дихання.

Підготовка до атестації для молодого вихователя Максименко А.В.- серйозна справа. Скільки вже виготовлено нею цікавого матеріалу з сенсорики, навчання дітей мовленню, ізодіяльності, навчанню дітей іграм з піском і водою, щоб і малюків навчити, і батькам вчасно консультацію надати.

Тож побажаємо успіхів і порадіємо за малят, які щоденно відкривають для себе Великий і Неповторний Світ під мудрим керівництвом молодого педагога.

Завідувач ДНЗ №13 Н.М.Примушко

Дитинство – це ранок життя і він має бути щасливим Дитинство – це ранок життя і він має бути щасливим Дитинство – це ранок життя і він має бути щасливим Дитинство – це ранок життя і він має бути щасливим Дитинство – це ранок життя і він має бути щасливим Дитинство – це ранок життя і він має бути щасливим Дитинство – це ранок життя і він має бути щасливим