Дошкільний навчальний

"Гра - це творчість, гра - це є праця, а праця - шлях дітей до пізнання світу." Софія Русова

Методичний консалтінг з педагогами ДНЗ №13 Берізка»

Ласкаво запрошуємо всіх на методичний консалтинг присвячений основній рушійній  діяльності дошкільників - грі, де дитина зростає, пізнає світ, отримує перші уроки соціалізації.

Основне завдання консалтингу полягає в аналізі, обґрунтуванні перспектив розвитку гри та використанні новітніх інноваційних освітніх технологій.

Термін "консалтинг" означає здійснення управлінського консультування будь-якого масштабу, сьогодні ми говоримо про ГРУ. Педагоги з великою зацікавленістю   взялися за цей вид інтелектуальної діяльності, бо тема зустрічі була знайома, потрібна, корисна. Торкнулися засновників вчення про гру і її місце в житті  дошкільника і серед них: Я.А.Коменський, Ф.Фребель, Песталоцці, М.Монтесорі, С.Русова, М.Шуть, Л.Артемова.

Основне завдання зустрічі, яку так вдало вела вихователь-методист Серга Т.В. полягала в аналізі, обґрунтуванні перспектив розвитку гри в різних вікових групах,   використання новинок практики в організації гри, створенні предметно-ігрового середовища для малюків. Особливо яскравим моментом консалтингу була презентація авторських ігор та ігрових осередків «Гра - це творчість, гра - це є праця, а праця - шлях дітей до пізнання світу."С.Русова.

Це настільки захопило вихователів, що найкращу презентацію вибрати було просто не під силу! Екологічне дерево «Пори року» презентувала вихователь-методист Парубець Н.Г., народну іграшку з соломи, різнотрав’я, з глини, кераміки, ляльки-мотанки принесли на презентацію вихователі Куранда І.В., Щербак Р.М. Чудовим доповненням була презентація сенсорного осередку груп раннього віку  вихователів Гнітій Л.О., Костандової І.В., Максименко А.В. Скільки рукотворного, кольорового, колоритного подарували ці вихователі – тут і саморобні іграшки -  забави з дерева, і глиняні свищики, і кольорове солоне тісто, і м’які «Сенсорні килимки» і т.д. Світ казкової пластилінової іграшки подарували вихователі  Камінська О.М., Суярко С.О. в панорамному виконанні. Театр тіней і фланелеграфу   через улюблену українську народну казку «Коза-дереза», «Телесик» художньо, творчо презентували вихователі Вергун І.А., Ященко Н.В. В світ інтелектуального розвитку дошкільників покликала своїх колег через цікаві ігри Колесник А.В. Не обійшли вихователі і тему гри через духовно-моральне становлення маленького українця по творчості Великого Добротворця В.Сухомлинського. Рукотворну книгу-гру презентувала вихователь Скороход О.В. з практичними рекомендаціями до неї.

Швидко і зовсім непомітно сплинув час… Ось підійшла й до закінчення цікава робота небайдужих педагогів, це про них писала свого часу Софія: «…Вихователь мусить бути творцем, а якщо його праця лише ремесло, то немає в світ тяжчого ремесла.»

Знову переконуюся, що вміють наші вихователі творчо працювати, щиро люблять те, що роблять  кожного дня, і в цьому вбачають велику духовну радість та насолоду за ради розвитку, становлення маленької особистості через гру.

Завідувач ДНЗ №13 Н.М.Примушко

Методичний консалтінг з педагогами ДНЗ №13 Берізка Методичний консалтінг з педагогами ДНЗ №13 Берізка Методичний консалтінг з педагогами ДНЗ №13 Берізка Методичний консалтінг з педагогами ДНЗ №13 Берізка Методичний консалтінг з педагогами ДНЗ №13 Берізка Методичний консалтінг з педагогами ДНЗ №13 Берізка Методичний консалтінг з педагогами ДНЗ №13 Берізка Методичний консалтінг з педагогами ДНЗ №13 Берізка Методичний консалтінг з педагогами ДНЗ №13 Берізка Методичний консалтінг з педагогами ДНЗ №13 Берізка Методичний консалтінг з педагогами ДНЗ №13 Берізка Методичний консалтінг з педагогами ДНЗ №13 Берізка Методичний консалтінг з педагогами ДНЗ №13 Берізка