Дошкільний навчальний

Отаких би депутатів всім би мати

24 лютого відбулося традиційне, улюблене свято Масляної, зібравши до гурту велику родину батьків вихованців ДНЗ №13 «Берізка» та гостей. Відвідав свято також і депутат Ніжинської міської ради VІІ скликання Башинським В.М., котрий є давнім другом та благодійником садочка.

Свято було дуже вдалим і веселим, радість дітей від ігор та пісень не могли не передатися й нам дорослім. Розуміємо, що за такими гарними, веселими та яскравими  святами, котрі в садочку завжди відбуваються на найкращому рівні, стоїть багато праці педагогічного колективу.

А після свята батьки, піклувальна рада ДНЗ про своє наболіле вирішили поспілкуватися з депутатом міської ради Башинським В.М., бо всі  практично проживають поруч з садочком  на тих вулицях, якими опікується Володимир Миколайович.

Спочатку Володимир Миколайович розповів про свою діяльність в якості депутата міської ради батькам, піклувальній раді, бо опікується  покращенням енергоефективності та енергозбереження, впроваджує в місті  встановлення енергозберігаючих світильників вуличного освітлення. Було приємно, що звіт депутата не нагадував сухий перелік кількості заходів, що пророблені ним, як головою постійної комісії майнових та житлово-комунальних питань, транспорту, зв’язку та охорони навколишнього середовища, це була конструктивна ділова розмова. Звичайно, перш за усе багато приділили уваги покращення умов перебування дітей в садочку, але ж не обійшли увагою й інші питання, що турбують мешканців нашого міста, а  це проблеми освітлення прилеглих вулиць рух маршрутного транспорту,  ремонт доріг та багато іншого.

Хотілось би відзначити, що кожне запитання, кожна пропозиція  були не тільки проаналізовані та занотовані депутатом, а також пан Володимир розповів про те, яким чином він особисто буде діяти як депутат та які кроки  ми мусимо робити як громада, щоб нам спільно досягти вирішення проблемних питань нашого садочка та мікрорайону.

Батьки подякували Володимиру Миколайовичу за щиру турботу про садочок, активну участь у житті дітей, колективу і придбання стільчиків в музичну залу, виготовлення та встановлення ігрового павільйону для найменшеньких, виготовлення красивої трибуни до дня Масляної. А от до дня Святого Миколая Володимир Миколайович підготував незвичайний подарунок – жовто-блакитні степ-платформи для фізкультурних занять  дошкільникам, що так полюбилися малюкам.

Як би банально це не звучало, але зустріч відбулася в дійсно дружній і теплій атмосфері, та без зайвих пафосу і помпи. 

Такі зустрічі, що відбуваються не тільки лише під час виборчої компанії, але й під час усієї каденції народних обранців, мають стати доброю традицією, коли депутати можуть звітувати про свою діяльність та почути своїх виборців.  Дякуємо Володимиру Миколайовичу Башинському, що у цьому питанні він є гарним прикладом. 

В.І. Лєонтьєв заступник  голови піклувальної ради ДНЗ №13

Отаких би депутатів всім би мати Отаких би депутатів всім би мати Отаких би депутатів всім би мати Отаких би депутатів всім би мати Отаких би депутатів всім би мати Отаких би депутатів всім би мати