Дошкільний навчальний

За що ми любимо театр,

Скажіть, будь-ласка…? 

За те, що в ньому оживає диво-казка

або, як в садку День Театру святкували

Святково вбрані діти  цього дня чекали дива… Ось-ось до музичної світлиці завітає сама Мельпомена (музичний керівник Кардаш Д.С.) з чарівним дзвіночком і маленьким хлопчиком Грайликом (Андрущенко С.) і піде мова про Театр і акторів, декорації і ляльки. На почесному місці у вишитому рушнику портрет відомої землячки, першої народної актриси України - Марії Заньковецької. Однією із сторін національного виховання малого українця в дошкільному навчальному закладі №13 «Берізка» є театр і саме театралізована ігрова діяльність дає широкі можливості щодо творчих проявів дітей, а виявляються вони в театралізованій студії «Телесик», яку малята просто обожнюють. Адже «театралізована гра, за висловом Софії, робить з дитиною те, що вода з камінчиком». Малята здобувають тут перші уроки артистизму, естетики, ази театрального мистецтва, перевтілення в образи і т.д. Над цим успішно працюють вихователі Колесник А.В, Камінська О.М., Парубець Н.Г., Куранда І.В. і молодий музичний керівник Кардаш Д.С. 

Цього дня велика родина садочка зібралася на прем’єру української народної казки «Солом’яний бичок», а маленькі вихованці гуртка англійської мови під керівництвом Камінської О.М. подарували виставу на англійській мові «Теремок». Панувала атмосфера радості, піднесення, творчості. Діти з задоволенням виконували ролі казкових героїв, а глядачі дякували маленьких акторів бурхливими аплодисментами. Після дійства маленькі сувенірні зірочки отримали всі вдячні глядачі з рук Мельпомени і хлопчика Грайлика, а до портрета першої народної актриси Марії Заньковецької поставили букети  первоцвітів.

Завідувач ДНЗ №13   Н.М.Примушко

За що ми любимо театр За що ми любимо театр За що ми любимо театр За що ми любимо театр За що ми любимо театр За що ми любимо театр За що ми любимо театр За що ми любимо театр За що ми любимо театр За що ми любимо театр За що ми любимо театр За що ми любимо театр За що ми любимо театр За що ми любимо театр