Дошкільний навчальний

Вже Весняна толока - кличе до роботи  і дорослого, і малюка!

Цього сонячного ранку до дошкільників ДНЗ №13 «Берізка» на Весняну толоку завітала дорога нам людина, депутат Чернігівської обласної ради ,ніжна, турботлива жінка, що впродовж багатьох років опікується нашим закладом, – Копиця Наталія Миколаївна. До неї приєдналися наші колишні вихованці  садочка, а нині статні старшокласники – учасники Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)   підшефної рідної школи №10 на чолі з Президентом школи, Головою парламентської ради - Копицею Андрієм. Як годиться, дорогу гостю приймали  у садочку щиро, з хлібом-сіллю на вишиванім рушнику, а школярам вручили запрошення на Великодні свята.

І робота закипіла! Старанно школярі підготували ямки для молоденьких саджанців яблуньок, а дошкільнята турботливо тримали деревця, ще й не забули їх полити. А Наталія Миколаївна підключилася до роботи теж, радила, як краще має прийнятися молоденький пагінець, як його доглядати. Від такої роботи на душі стало особливо тепло і святково всім. Діти дякували і старшокласників, і батьків, а особливо ту людину, яка стала натхненником цієї  доброї справи - Наталії Миколаївні Копиці.

Зростайте, яблуньки, даруйте соковиті плоди діткам, бо сьогоднішній день  запам’ятається на роки – добро посіяне щиро і сердечно зійде у дитячих серцях паростками Любові і Вдячності.

Завідувач ДНЗ №13 Н.М.Примушко

Вже Весняна толока - кличе до роботи  і дорослого, і малюка! Вже Весняна толока - кличе до роботи  і дорослого, і малюка! Вже Весняна толока - кличе до роботи  і дорослого, і малюка! Вже Весняна толока - кличе до роботи  і дорослого, і малюка! Вже Весняна толока - кличе до роботи  і дорослого, і малюка! Вже Весняна толока - кличе до роботи  і дорослого, і малюка! Вже Весняна толока - кличе до роботи  і дорослого, і малюка! Вже Весняна толока - кличе до роботи  і дорослого, і малюка! Вже Весняна толока - кличе до роботи  і дорослого, і малюка! Вже Весняна толока - кличе до роботи  і дорослого, і малюка!