Дошкільний навчальний

Ми вже долучились до акції «Розмалюй писанку для Великоднього «Дерева Єднання»

В рамках акції «Розмалюй писанку для Великоднього «Дерева Єднання» в ДНЗ №13 «Берізка» педагоги за традицією разом із  дітками середнього та старшого дошкільного віку долучилися до створення писанок, які прикрашатимуть святкове деревце у рідному місті Ніжині.

Серед величезної талановитої родини батьків є у нас  незвичайна, визнана народна майстриня міста, мама маленького Макара - Перевалова Тетяна Михайлівна. Вона з радістю відгукнулася на запрошення включитися у роботу з ліричною назвою - «Мистецькі хутори напередодні Великодня».

Ось вони - святково вбрані всі і діти, і дорослі, у вишуканих  вишиванках зібралися у затишній Бабусиній світлиці. Під ніжні мелодії українських народних пісень, цікаві оповідки Тетяни Михайлівни, закипіла творча робота. Цього дня діти і дорослі відкрили для себе створення писанки за технологією декупажу. Ось  вони створені щойно чудові писанки – неповторне багатство, безцінний скарб, символ безсмертя життя, любові і краси, весняного відродження Добра, Щастя, Миру.

Хай прикрашають ці чудові писанки рідний дитячий садочок, хай стануть символом миру і процвітання на «Дереві Єднання»  рідного міста Ніжина, стануть добрим дарунком родині, друзям.

Ми вже долучились до акції «Розмалюй писанку для Великоднього «Дерева Єднання» Ми вже долучились до акції «Розмалюй писанку для Великоднього «Дерева Єднання» Ми вже долучились до акції «Розмалюй писанку для Великоднього «Дерева Єднання» Ми вже долучились до акції «Розмалюй писанку для Великоднього «Дерева Єднання» Ми вже долучились до акції «Розмалюй писанку для Великоднього «Дерева Єднання» Ми вже долучились до акції «Розмалюй писанку для Великоднього «Дерева Єднання» Ми вже долучились до акції «Розмалюй писанку для Великоднього «Дерева Єднання» Ми вже долучились до акції «Розмалюй писанку для Великоднього «Дерева Єднання» Ми вже долучились до акції «Розмалюй писанку для Великоднього «Дерева Єднання» Ми вже долучились до акції «Розмалюй писанку для Великоднього «Дерева Єднання» Ми вже долучились до акції «Розмалюй писанку для Великоднього «Дерева Єднання» Ми вже долучились до акції «Розмалюй писанку для Великоднього «Дерева Єднання» Ми вже долучились до акції «Розмалюй писанку для Великоднього «Дерева Єднання» Ми вже долучились до акції «Розмалюй писанку для Великоднього «Дерева Єднання» Ми вже долучились до акції «Розмалюй писанку для Великоднього «Дерева Єднання» Ми вже долучились до акції «Розмалюй писанку для Великоднього «Дерева Єднання» Ми вже долучились до акції «Розмалюй писанку для Великоднього «Дерева Єднання»