Дошкільний навчальний

Золотий серпанок Великодніх писанок з улюбленою майстринею - художницею Оксаною Грек

Ось і настав урочистий день для всіх українців, прийшло улюблене свято  Благовіщення, а з ним на гостину до ДНЗ №13 «Берізка» завітала дорога гостя, давній і улюблений друг дошкільнят, відома в Ніжині і далеко за його межами, молода талановита художниця Оксана Грек.

Прийшла Оксана Валеріївна не сама, а з маленькою донькою Маргаритою і з їх приходом, ніби саме весняне сонечко до діток завітало!

…Святково вбрана Калинова світлиця, а в ній - заквітчані у вишиванках вихователі і діти, з хлібом–сіллю, як годиться, приймали гостей. Сьогодні таємниці народження Великодніх писанок до «Дерева Єднання», яке ми будемо прикрашати в рідному місті, за технологією декупажу відкривала садівницям і   маленьким майстрам Оксана Валеріївна разом з донькою.

Палала свічечка… В атмосфері неймовірного тепла, щирості, світла, серед перших весняних первоцвітів, на світ з’являлися неймовірно красиві  писанки. Діти зачаровано слідкували за кожним порухом рук відомої художниці, слухали її цікаві розповіді про створення писанок українцями у сиву давнину.  Не з меншим задоволенням малювали діти писанки на склі разом з донькою художниці, доповнюючи Великодні малюнки дрібними  сакральними деталями.

На згадку про теплу зустріч у світле свято Благовіщення, тільки-но створені писанки, винесли діти і дорослі до «Дерева Добра», що зустрічає  привітно всіх на вході в садочок. Ніжні первоцвіти, Великодні листівки подарували  вдячні дошкільнята дорогій гості і її доньці.

Бажаємо всім і дорослим,і маленьким, і дорогій гості нашій - Оксані Грек, щиросердної любові, розквіту душевних сил і таланту, а ще - злагоди і миру у кожній  українській родині.

Хай до нас до всіх приходять тільки благі звістки.

Завідувач ДНЗ №13 Н.М.Примушко

Золотий серпанок Великодніх писанок з улюбленою майстринею Золотий серпанок Великодніх писанок з улюбленою майстринею Золотий серпанок Великодніх писанок з улюбленою майстринею Золотий серпанок Великодніх писанок з улюбленою майстринею Золотий серпанок Великодніх писанок з улюбленою майстринею Золотий серпанок Великодніх писанок з улюбленою майстринею Золотий серпанок Великодніх писанок з улюбленою майстринею Золотий серпанок Великодніх писанок з улюбленою майстринею Золотий серпанок Великодніх писанок з улюбленою майстринею Золотий серпанок Великодніх писанок з улюбленою майстринею Золотий серпанок Великодніх писанок з улюбленою майстринею Золотий серпанок Великодніх писанок з улюбленою майстринею Золотий серпанок Великодніх писанок з улюбленою майстринею Золотий серпанок Великодніх писанок з улюбленою майстринею Золотий серпанок Великодніх писанок з улюбленою майстринею Золотий серпанок Великодніх писанок з улюбленою майстринею Золотий серпанок Великодніх писанок з улюбленою майстринею Золотий серпанок Великодніх писанок з улюбленою майстринею