Дошкільний навчальний

Щорічний звіт керівника ДНЗ №13 «Берізка» і батьківської громади - справа відповідальна

Музична світлиця ДНЗ №13 «Берізка» цього червневого дня зібралася з нагоди  щорічного звіту керівника за підсумками навчального року. До садочка завітали  представників всіх вікових груп – це активісти батьківських комітетів, дієва піклувальна рада і просто не байдужі батьки, колектив дошкільного навчального закладу, представник від управління освіти Ніжинської міської ради методист  ММК, заслужений працівник освіти України Василевська Л.С.

Завідувач детально зупинилася на основних проблемах педагогічного колективу2016-2017н.р., проаналізувала зміни у мережі, кадровому забезпеченні, детально зупинилась на проблемі, що перебуває в епіцентрі всієї роботи - це здоров’я малюків, дитяче харчування, покращення матеріально-технічного оснащення. Повідомила присутнім про найбільш вдалі заходи, які сприяли успішній реалізації основних завдань колективу, проілюструвала розроблені і впроваджені протягом року психолого-педагогічні проекти.

Особливі теплі слова подяки висловила на адресу міського голови Лінника А.В., начальника управління освіти - Крапив’янського С.М., заступника начальника управління освіти Пономаренко Н.О., депутатського корпусу, а це: Копиці Н.М., Башинському В.М., Шалаю О.В., Охоньку С.М., Коробці І.М. і ряду меценатів , громадським організаціям за постійне піклування про забезпечення і  покращення матеріально-технічної бази закладу, активну участь у вихованні  малечі і т.д.

Заклад давно працює за принципом :«Садок і родина – сім’я єдина», що дарований нам був Софією Русовою, а за цим стоїть спільна робота і батьківська турбота, турбота влади і постійне покращення життя малечі, створення сучасних умов облаштування майданчиків, сучасний ремонт приміщення, активна участь у «Весняній і осінній толоці», сприяння зростанню творчого потенціалу малечі – участь у Всеукраїнських, обласних, місцевих конкурсах і фестивалях, спортивних змаганнях і Родинних світлицях і т.д.

На особливі слова вдячності заслуговують голови піклувальної ради ДНЗ - Максименко М.С., якій обіймає цю «посаду» вже 2 роки і Лєонтьєв В.І., заступник голови піклувальної ради, який на цій посаді ось уже рік. Пророблена робота непросто перераховувалась у виступах небайдужих батьків, членів колективу, а оцінювалася з великим захопленням і позитивом. Йшло пригадування цікавих моментів пережитого, бо все, що робилося і робиться на користь дітям – то святе і так необхідне. Адже закладене сьогодні у «Храм особистості» малечі, завтра повернеться - вишуканістю, освіченістю майбутніх громадян молодої української держави.

На зборах були підведені підсумки ремонтних робіт, ландшафтного дизайну,  підготовки до оздоровлення малечі влітку з участю і при постійному піклуванні управління освіти, влади міста, колективу ДНЗ і батьків. Батьківський актив закладу за підсумками року був нагороджений  подяками і грамотами.

Від голови піклувальної ради Максименка М.С. і при його активному сприянні, всі вікові групи були відзначені, як кращі за створені ландшафтних дизайнів «У нашому садочку – як у віночку» і отримали вперше солодкі призи та так необхідний канцелярський папір! Смачні торти, як спонсорську допомогу для садочка надала голова правління ПАТ «Ніжинський хліб» Третяк Валентина Іванівна, за що всі присутні висловили подяку.

Роботу завідувача Примушко Н.М., голови піклувальної ради ДНЗ Максименка М.С. оцінили, як «відмінну», вирішили працювати і в наступному році на радість і розвиток малечі.

Щорічний звіт керівника ДНЗ №13 «Берізка» і батьківської громади Щорічний звіт керівника ДНЗ №13 «Берізка» і батьківської громади Щорічний звіт керівника ДНЗ №13 «Берізка» і батьківської громади Щорічний звіт керівника ДНЗ №13 «Берізка» і батьківської громади Щорічний звіт керівника ДНЗ №13 «Берізка» і батьківської громади Щорічний звіт керівника ДНЗ №13 «Берізка» і батьківської громади Щорічний звіт керівника ДНЗ №13 «Берізка» і батьківської громади Щорічний звіт керівника ДНЗ №13 «Берізка» і батьківської громади Щорічний звіт керівника ДНЗ №13 «Берізка» і батьківської громади Щорічний звіт керівника ДНЗ №13 «Берізка» і батьківської громади Щорічний звіт керівника ДНЗ №13 «Берізка» і батьківської громади Щорічний звіт керівника ДНЗ №13 «Берізка» і батьківської громади Щорічний звіт керівника ДНЗ №13 «Берізка» і батьківської громади