Дошкільний навчальний

Незабутня зустріч в рамках

Міжнародного фестивалю “Литаври”

в ДНЗ №13 «Берізка»

В незабутній день 20 вересня наш дошкільний навчальний заклад №13 «Берізка» у рамках Міжнародного фестивалю інтеграції слова у сучасному арт-просторі «Lуtavrу» при дієвій підтримці улюбленої нашої поетеси , письменниці - землячки, доброго друга закладу - Тетяни Винник, приймав Анатолія Качана поета-мореніста, твори якого вивчають маленькі українці. Поет прибув до нас з Києва, привіз збірки своїх  віршів і особливий подих чистого, барвистого, поетичного, рідного слова, яке так зачаровано слухали і дорослі, і діти.

Зустріч відбулася в колі педагогів,батьків та старших дошкільників, які підготували для поета сюрпризи – вивчили і декламували такі мелодійні поезії про море, краєвиди рідної землі, пригоди тварин і птахів. І це декламування надзвичайно сподобалося сивочолому поету. За традицією пану Анатолію   вдячні діти вручили хліб-сіль і ніжні троянди, а поет поставив автографи на щойно подарованих ним книгах «Гуляє парус на лимані», «За нашим садом грає море».

Після такої теплої зустрічі всі відчули, як душу переповнюють особливі почуття гордості і піднесеності за те, що торкнулися ми разом з дітками чистого джерела поезії  Анатолії Качана який ось поруч так жваво розповідає і навіть жартує!

Слова найщирішої вдячності хочеться адресувати Тетяні Винник за організацію  Міжнародного фестивалю інтеграції слова у сучасному арт-просторі «Lуtavrу» та популяризацію  сучасної дитячої літератури і ознайомлення дошкільнят з  такими цікавими людьми.

Н.М.Примушко, завідувач ДНЗ №13

Міжнародний фестиваль “Литаври” Міжнародний фестиваль “Литаври” Міжнародний фестиваль “Литаври” Міжнародний фестиваль “Литаври” Міжнародний фестиваль “Литаври” Міжнародний фестиваль “Литаври”