Дошкільний навчальний

«Створення Нової української школи починається з дошкілля»

Л.Гриневич , Міністр освіти України

 

«НА ГОСТИНІ ОНОВЛЕНА ПРОГРАМА «УКРАЇНСЬКЕ ДОШКІЛЛЯ» - ШЛЯХИ ФОРМУВАННЯ ЖИТТЄВОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ» (Коучинг для педагогів закладу дошкільної освіти №13 «Берізка» )

Потреба у впровадженні нової програми «Українське дошкілля» ставить перед педагогами чимало запитань. З чого починати? В якому напрямку рухатися? Чи достатньо тієї роботи, що здійснюється? Розібратися в них допоміг Коучинг - нова форма взаємодії, що згуртовує колектив і розкриває потенціал кожного вихователя. Така творча робота під керівництвом вихователя-методиста Серги Т.В. покликала сьогодні педагогів до пошуку умов, так необхідних для впровадження нової програми «Українське дошкілля», допомогла розширити уявлення про розмаїття напрямків діяльності, розширила творчий потенціал педагогів, їх комунікативні здібності, навички взаємодії в команді.

На цій зустрічі ми з зацікавленістю обговорили структуру програми, попрацювали над професійною готовністю педагогів. Особливо жваво пішло обговорення предметно-ігрового середовища по кожній віковій групі, порівняльний аналіз і т.д.

Учасники працювали в командах, використовуючи ряд інтерактивних вправ «Колесо балансу», «Абетка форм роботи з дітьми», вправа-аукціон «Хто більше називає , той перемагає», вправа-рефлексія «Віночок дружби».

Так Коучинг - технологія позитивних змін, допоміг усвідомити і розібратися дошкільницям в поставленій проблемі – опанування нової програми «Українське дошкілля», побачити шляхи її розв’язання, подолання внутрішніх перешкод на шляху до мети.

Завідувач  ДНЗ №13   Н.М.Примушко

Коучинг для педагогів закладу дошкільної освіти Коучинг для педагогів закладу дошкільної освіти Коучинг для педагогів закладу дошкільної освіти