Дошкільний навчальний

З ДНЕМ АВТОМОБІЛІСТА ВАС ВІТАЄМО І РІВНЕСЕНЬКИХ ДОРІГ ЩИРО ВАМ БАЖАЄМО!

Дорогі наші працівники автомобільного транспорту ТОВ «Пассервіс» ! ДНЗ №13 «Берізка», колектив закладу та батьківська родина щиро вітає з Днем автомобіліста Вас всіх і особливо керівників - депутата Ніжинської міської  ради Шалая О.В. та Корабель В.М., ваш дружній колектив, чиє життя пов'язане з дорогою - водіїв, ремонтних робітників, диспетчерів, кондукторів, інженерно-технічних працівників дорожнього господарства!

Так уже склалося, що без автомобілів зараз не можливо уявити наше життя. Автомобільний транспорт є найважливішою системою життєзабезпечення нашого рідного міста Ніжина. Усі ми щодня користуємося транспортом, а виходить – вашою працею. І це професійне свято – ще один привід для нас висловити слова вдячності за вашу працю і багаторічну допомогу нашому садочку у здійсненні екскурсій по місту, до музеїв, поїздок до спортивної школи юним футболістам і т.д.

Бажаємо вам щастя, добробуту, нових трудових здобутків і зеленої вулиці на життєвих і автомобільних шляхах!

З днем автомобіліста З днем автомобіліста З днем автомобіліста З днем автомобіліста З днем автомобіліста З днем автомобіліста З днем автомобіліста З днем автомобілістаЗ днем автомобіліста