Дошкільний навчальний

Велетенське світле вікно майстер-класу Оксани Грек з дошкільнятами ДНЗ №13 «Берізка»

…Поміркуємо разом, яке ж місце в житті наших дітей посідає живопис, особливо в дошкільному віці?

Для них це відкриття дорослого світу, творчих здібностей, це безцінний розвиток, велетенське світле вікно, крізь яке в духовний світ дитини вливається потік уявлень, понять про красу.

А подарувати таку незабутню зустріч спілкування з прекрасним світом живопису і казки нам допомогла улюблена художниця - Оксана Грек.

…Ми знову на майстер-класі у старших дошкільників «Казкової світлиці» (вихователь Вергун І.А.) і то, видався захоплюючий день неперевершених відчуттів в експозиції репродукцій  картин Оксани Валеріївни.

Для діток це новий досвід участі у колективній творчості майстер-класу  з розпочатою картиною тиждень тому. І навіть якщо Ви ніколи не пробували писати акриловими фарбами, то під керівництвом доброзичливої пані Оксани у вас обов’язково все вийде, а день, не дивлячись на дощову погоду буде наповнений незабутніми емоціями і соковитими кольорами.

Хлопчики й дівчатка по черзі  підходили до полотна і малювали мрії – ромашкові крила коту Гарбузовичу і маленькій Василинці, що зібралася в політ. В кожній пелюсточці - дитяча мрія і велике бажання  подарувати разом з художницею цю картину на випускному вечорі дитячому садочку.

…Час линув швидко і непомітно. Серед діток Оксана Грек помітила обдарованого хлопчика – це Очковський Андрій і йому було довірено малювати найбільше. Ще кілька таких занять і рудий котик з  білими крильцями буде повністю змальований, як того хоче пані Оксана і юні художники.

На згадку про зустріч з країною Краси і Мрій ,яку так щедро несе нам добра Фея на ім’я Оксана Грек, діти створили цілу художню  галерею різнокольорових, різнобарвних пухнастиків. А ще подарували картину з голубим котиком для маленької донечки художниці Маргаритки. Та особливим несподіваним подарунком-сюрпризом стала для пані Оксани макітра з гарячими варениками!

Ось так тепло, затишно діти поринули у світ краси і мрій, за що ми всі сердечно дякуємо і любимо нашу талановиту художницю-землячку Оксану Валеріївну.

Велетенське світле вікно майстер-класу Оксани Грек з дошкільнятами ДНЗ №13 «Берізка» Велетенське світле вікно майстер-класу Оксани Грек з дошкільнятами ДНЗ №13 «Берізка» Велетенське світле вікно майстер-класу Оксани Грек з дошкільнятами ДНЗ №13 «Берізка» Велетенське світле вікно майстер-класу Оксани Грек з дошкільнятами ДНЗ №13 «Берізка» Велетенське світле вікно майстер-класу Оксани Грек з дошкільнятами ДНЗ №13 «Берізка» Велетенське світле вікно майстер-класу Оксани Грек з дошкільнятами ДНЗ №13 «Берізка» Велетенське світле вікно майстер-класу Оксани Грек з дошкільнятами ДНЗ №13 «Берізка» Велетенське світле вікно майстер-класу Оксани Грек з дошкільнятами ДНЗ №13 «Берізка» Велетенське світле вікно майстер-класу Оксани Грек з дошкільнятами ДНЗ №13 «Берізка» Велетенське світле вікно майстер-класу Оксани Грек з дошкільнятами ДНЗ №13 «Берізка» Велетенське світле вікно майстер-класу Оксани Грек з дошкільнятами ДНЗ №13 «Берізка» Велетенське світле вікно майстер-класу Оксани Грек з дошкільнятами ДНЗ №13 «Берізка» Велетенське світле вікно майстер-класу Оксани Грек з дошкільнятами ДНЗ №13 «Берізка» Велетенське світле вікно майстер-класу Оксани Грек з дошкільнятами ДНЗ №13 «Берізка» Велетенське світле вікно майстер-класу Оксани Грек з дошкільнятами ДНЗ №13 «Берізка» Велетенське світле вікно майстер-класу Оксани Грек з дошкільнятами ДНЗ №13 «Берізка» Велетенське світле вікно майстер-класу Оксани Грек з дошкільнятами ДНЗ №13 «Берізка» Велетенське світле вікно майстер-класу Оксани Грек з дошкільнятами ДНЗ №13 «Берізка»