Дошкільний навчальний

Дух наш славний завжди буде! Слава Україні! З Днем Збройних Сил України!

З нагоди Дня Збройних Сил України, маленькі дошкільнята, педагоги ДНЗ №13 «Берізка», вірні традиціям національно - патріотичного виховання, відзначали його з давніми друзями – військовими Ніжинського комісаріату на чолі з військовим комісаром майором Якущенком В.М..

Це не просто свято. Це данина пам’яті тисячам воїнів, які загинули в битвах за незалежність та суверенітет України. Це день вшанування усіх військових, які у лавах Збройних Сил України служили та служать сьогодні справі зміцнення обороноздатності та підвищення безпеки нашої держави.

Малята не з пустими руками завітали на гостину, а підготували всім воїнам символічні обереги – білих янголів, як символ невмирущої слави рідної України. Військові в свою чергу щедро обдарували малят гостинцями за яскравий колоритний виступ – запальні пісні, танці, вірші.

Зворушливо і щемко, до сліз, проходило вручення нагород з нагоди величного свята військовим з рук депутата Ніжинської міської ради Шалая О.В. і військового комісара Якущенка В.М. 

А ще приємною несподіванкою було вручення військовим комісаром подяки завідуючій  ДНЗ Примушко Наталії Миколаївні з нагоди Дня Збройних Сил України.

Шановні наші воїни, добра Вам, Божої ласки, Божого благословення, родинного тепла та мирного неба над головою!

Слава Україні! Героям Слава!

Дух наш славний завжди буде! Слава Україні! З Днем Збройних Сил України! Дух наш славний завжди буде! Слава Україні! З Днем Збройних Сил України! Дух наш славний завжди буде! Слава Україні! З Днем Збройних Сил України! Дух наш славний завжди буде! Слава Україні! З Днем Збройних Сил України! Дух наш славний завжди буде! Слава Україні! З Днем Збройних Сил України! Дух наш славний завжди буде! Слава Україні! З Днем Збройних Сил України! Дух наш славний завжди буде! Слава Україні! З Днем Збройних Сил України! Дух наш славний завжди буде! Слава Україні! З Днем Збройних Сил України! Дух наш славний завжди буде! Слава Україні! З Днем Збройних Сил України! Дух наш славний завжди буде! Слава Україні! З Днем Збройних Сил України! Дух наш славний завжди буде! Слава Україні! З Днем Збройних Сил України! Дух наш славний завжди буде! Слава Україні! З Днем Збройних Сил України! Дух наш славний завжди буде! Слава Україні! З Днем Збройних Сил України!