Дошкільний навчальний

Коляда вже на порозі! Христос Народжується!

…І знову, як багато століть тому звучать Різдвяні, посівальні мелодії. 

Від господи до господи, від родини до родини вирушає гурт маленьких колядників ДНЗ №13 «Берізка», які сповіщають про наближення Різдвяного торжества, бажають рідним та близьким многая літа, щастя, здоров’я, злагоди і достатку. Яка ж радість вслухатися в веселий передзвін мальовничого Вертепу, розглянути детально кожну фігурку, кожну річ! Різдвяний Вертеп щороку нам   в садочок люб’язно надає В.І.Лєонтьєв, а цього року Володимир Іванович в переддень свят кожній дитинці подарував «Біблію для діточок». Ото було радості і щирих слів дитячої вдячності!

Неодмінною прикметою Різдвяних свят є прославлення народження Святого Дитяти, пошани до родини, яка збирається за одним столом, як і наші дошкільнята, що дочекалися спільної святкової вечері у садочку.

Свят-вечір виховує в дітей щирі патріотичні почуття, єдність духовних устремлінь, прищеплює любов до народних звичаїв, національної культури  українського народу. Шедеври зимових святок – колядки, які так щиро виконували діти, дякуючи старанням музичного керівника І.В.Нагорної. Гостинність українців завжди викликала захоплення і вдячність, вияв щедрості і взаєморозуміння. Різдвяний гостинець з тіста, колосочків ми приготували з дітками разом, а потім ще й кутею пригостилися із смачним духмяним узваром. 

Колядуйте з нами, колядуйте на щастя, на здоров’я, на радість нашого роду і народу!

Христос Народжується!

Коляда вже на порозі! Христос Народжується! Коляда вже на порозі! Христос Народжується! Коляда вже на порозі! Христос Народжується! Коляда вже на порозі! Христос Народжується! Коляда вже на порозі! Христос Народжується! Коляда вже на порозі! Христос Народжується! Коляда вже на порозі! Христос Народжується! Коляда вже на порозі! Христос Народжується! Коляда вже на порозі! Христос Народжується! Коляда вже на порозі! Христос Народжується! Коляда вже на порозі! Христос Народжується! Коляда вже на порозі! Христос Народжується! Коляда вже на порозі! Христос Народжується! Коляда вже на порозі! Христос Народжується! Коляда вже на порозі! Христос Народжується! Коляда вже на порозі! Христос Народжується! Коляда вже на порозі! Христос Народжується! Коляда вже на порозі! Христос Народжується! Коляда вже на порозі! Христос Народжується! Коляда вже на порозі! Христос Народжується! Коляда вже на порозі! Христос Народжується!