Дошкільний навчальний

«Вихователь мусить бути творцем» або декада творчого вихователя в ДНЗ  №13 «Берізка»

Сьогодні ми на гостині у досвідченого педагога Хорешко Ніни Володимирівни і її старших вихованців «Бабусиної світлиці». З особливим  почуттям відповідальності підходить ця садівниця до проблеми формування у вихованців основ цілісного, наукового, гуманістичного світобачення за творчістю В.О.Сухомлинського, його оригінальною педагогічною системою виховання і навчання малечі. Наскрізною у творчості Великого Добротворця була тема Матері, саме нею і захопилася Хорешко Ніна Володимирівна.

Через казки , оповідання є добра нагода   поговорити з дітьми про Маму, Сім’ю ,Родину, що успішно і робить досвідчений вихователь. А ще намагається донести до дітей філософські думки про світ людських стосунків, розкрити їх суть, учить малечу мислити і висловлювати свої судження, міркування, відкриваючи їх внутрішній світ. 

Ніна Володимирівна впевнено доводить своєю роботою і колегам і батькам, що кожен педагог має навчити дитину вдивлятися у звичне – щоб побачити несподіване, вдивлятися у деталі – аби побачити ціле, вдивлятися у сірість - аби розгледіти красу, вдивлятися у чорне – щоб відкрити для себе барви.

Творчий вихователь  щиро вірить у силу педагогіки  Великого Гуманіста В.О.Сухомлинського і в кожного свого вихованця.

Побажаємо їм успіхів.

Хорешко Н.В. Хорешко Н.В. Хорешко Н.В. Хорешко Н.В. Хорешко Н.В. Хорешко Н.В. Хорешко Н.В. Хорешко Н.В.