Дошкільний навчальний

ВЕСНЯНА ТОЛОКА В ДИТЯЧОМУ САДОЧКУ

 Весняна толока з прадавніх часів оновлювала землю, а спільна робота колективу ДНЗ №13 «Берізка» і великої дружньої  батьківської  родини –  підтвердила це дієво.  Садочок після Весняної толоки став невпізнанний! 

 Це при активній , дієвій участі піклувальної ради (голова піклувальної ради Максименко М.С.), цієї весни   наші тротуарні доріжки і  Майдан  дорожнього руху, набув  особливого колориту і привабливості.  Знайомі і улюблені і дітьми   і дорослими «класики», веселі  мультяшні герої, різнокольорові  кульки, казкові  лабіринти з  цифрами і літерами,  привітно  зустрічають  малечу. Всім серцем, всією душею   для цього трудилися  і батьки,  і  працівники закладу.  Слова найсердечнішої подяки   від  малечі приймайте, дорогі дорослі.

Відтепер поновлений Майдан дорожнього руху, привабливо   підморгуючи  світлофорами , так і притягує  до себе  діток. Не відстає  і наш сонячний , ошатний , сучасний спортивний майданчик – все тут  говорить:  «Літо буде, для вас малята, наповнене улюбленими іграми, розвагами, баскетболом, футболом, городками, катанням на самокатах і велосипедах.!!!» Адже для всіх нас  найголовніше -  радість  і здоров’я  малюків.