Дошкільний навчальний

Ніжинські дітлахи до Дня матері підготували малюнковий флешмоб

Найміцніші обійми, найлагідніша усмішка, найсолодші слова – це все вона, єдина та незамінна, яка вчить нас долати будь-які складнощі, що виникають по життю, заспокоює та загоює душевні і фізичні рани. Дуже велику роль в успішному вихованні дитини відіграє МАМА. На світі не вистачить слів, щоб виказати всю любов, яка поєднує діточок та матерів.

На честь ДНЯ МАТЕРІ, який відзначається 13 травня, журналісти «Свідомого погляду» вирішили поспілкуватися з тими, хто більш за все цінує та потребує материнської уваги та піклування – з маленькими ніжинцями.

Вихованці   ДНЗ №13 «Берізка» на честь свята підготували для своїх мам найдорожчі подарунки – ті, що створені власними руками. 

У Ніжинському ДНЗ №13 «Берізка» всіх вихованців зібрали в актовій залі та провели бесіду до Дня Матері на тему «Мамина любов та її цінність для діток». Малеча заздалегідь приготувала малюнки на яких були зображені портрети мам. Дітлахи захоплено розповідали про своїх матусь, пригадували, якими теплими та ніжними можуть бути мамині долоні, а очі та посмішка найріднішими. Одна з вихованок садочку, 5-річна Даринка Ігнатушко навіть написала вірша для мами: «Мама дорога Я тебе люблю Ти найкраща мама в світі, я тебе кохаю, цілую обнімаю. Я тебе дуже люблю і нікуди не відпущу»…

Бути мамою це великий дар та велика відповідальність. Адже народити не означає стати ненькою, лише в любові до дитини, в турботі вдень і вночі у дитячому серці викарбовується вічне та єдине слово МАМА. На честь ДНЯ МАТЕРІ хочеться привітати всіх тих, хто вибрав цей відповідальний та інколи важкий шлях безмежної та безумовної любові.