Дошкільний навчальний

ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ АБО ВЕСЕЛЕ  НЕТРЕВІАЛЬНЕ  СВЯТО   ДІТЕЙ І БАТЬКІВ В ДНЗ №13  «БЕРІЗКА»

День захисту дітей – то веселкове сонячне літо, наповнене радістю, цікавими іграми, зустрічами з казковими героями, справжніми друзями, це турбота про здоров’я і добробут малечі, якою опікується держава, це справжнє і так потрібне оздоровлення майбутнього української нації. 

Цього дня на святково прибраному майданчику зібралися дошкільнята ДНЗ №13 «Берізка» з батьками,  щоб літо зустріти та День захисту дітей і Батьків урочисто  відсвяткувати, бо кажуть в народі: «Як справу розпочнеш з гарними людьми – то і успіх не забариться!» З вітальним словом   від батьківської родини тепло і щиро звернувся  Леонтьєв В.І., багатодітний батько, заступник голови піклувальної ради ДНЗ,  справжній друг нашої великої   родини.

Особливо радісно діти зустрічали   Золоте Сонечко,    срібного чарівного Дощика,   загадкового   фокусника - факіра ,   веселу  Клоунессу  з  різнобарвними  кульками та веселими іграми.

Линула дзвінкоголоса музика, спів улюблених пісень про родину, про садок, про Україну, майдан заповнювали цікаві ігри і забави, виступи юних футболістів, розваги з водою,   мильними бульками – все це надало святу особливого веселкового настрою, ніжних барв  довгоочікуваного літечка.

На знак вдячності  воїнам  - бійцям АТО   за МИР над рідною Укрїною, діти і вихователі  підготували художній вернісаж «Ні, війні!» , яким прикрасили  спортивний майданчик, а потім, у блакитне небо   з побажаннями МИРУ і ПРОЦВІТАННЯ  діти і батьки  під гучні оплески і  вигуки випустили кульки.

 За доброю  традицією всю гостину    запросили  до родинного столу на неповторно смачні гарячі пиріжки   і сік.  

 

Тож  побажаємо нашій малечі , педагогам  і  батькам теплого , сонячного , мирного  Літечка !