Дошкільний навчальний

Щорічний звіт керівника ДНЗ №13 «Берізка»

 і батьківської громади - справа відповідальна, серйозна, потрібна.

Музична світлиця ДНЗ №13 «Берізка» цього червневого дня зібралася з нагоди  щорічного звіту керівника за підсумками навчального року. До садочка завітали  представників всіх вікових груп – це активісти батьківських комітетів, дієва піклувальна рада і просто не байдужі батьки, колектив дошкільного навчального закладу, представник від управління освіти Ніжинської міської ради головний спеціаліст Бровач Олег Вікторович.

Завідувач детально зупинилася на основних проблемах педагогічного колективу 2017-2018н.р., проаналізувала зміни у мережі, кадровому забезпеченні, детально зупинилась на проблемі, що перебуває в епіцентрі всієї роботи - це здоров’я малюків, дитяче харчування, покращення матеріально-технічного оснащення. Повідомила присутнім про найбільш вдалі заходи, які сприяли успішній реалізації основних завдань колективу, проілюструвала розроблені і впроваджені протягом року психолого-педагогічні проекти.

Особливі теплі слова подяки висловила на адресу міського голови Лінника А.В., начальника управління освіти - Крапив’янського С.М., заступника начальника управління освіти Пономаренко Н.О., депутатського корпусу, а це: Копиці Н.М., Башинському В.М., Шалаю О.В., Коробці І.М. і ряду меценатів, громадським організаціям за постійне піклування про забезпечення і  покращення матеріально-технічної бази закладу, активну участь у вихованні  малечі і т.д.

Заклад давно працює за принципом :«Садок і родина – сім’я єдина», що дарований нам був Софією Русовою, а за цим стоїть спільна робота і батьківська турбота, турбота влади і постійне покращення життя малечі, створення сучасних умов облаштування майданчиків, сучасний ремонт приміщення, активна участь у «Весняній і осінній толоці», сприяння зростанню творчого потенціалу малечі – участь у Всеукраїнських, обласних, місцевих конкурсах і фестивалях, спортивних змаганнях і Родинних світлицях і т.д.

На особливі слова вдячності заслуговують голова піклувальної ради ДНЗ - Максименко М.С.,    Лєонтьєв В.І., заступник голови піклувальної ради.    Пророблена робота непросто перераховувалась у виступах небайдужих батьків, членів колективу, а оцінювалася з великим захопленням і позитивом.   Пригадувалися  цікаві моменти  пережитого, бо все, що робилося і робиться на користь дітям – то святе і так необхідне. Адже закладене сьогодні у «Храм особистості» малечі, завтра повернеться - вишуканістю, освіченістю майбутніх громадян молодої української держави.

На зборах були підведені підсумки ремонтних робіт, ландшафтного дизайну,  підготовки до оздоровлення малечі влітку з участю і при постійному піклуванні управління освіти, влади міста, колективу ДНЗ і батьків.  

 Роботу завідувача Примушко Н.М., голови піклувальної ради ДНЗ Максименка М.С. оцінили, як «відмінну», вирішили працювати і в наступному році на радість і розвиток малечі.