Дошкільний навчальний

ДЕНЬ АЙБОЛИТА МИ ВІДМІЧАЄ –

 БО ПРО ЗДОРОВЯ   ПОСТІЙНО  ДБАЄМ !

 

Сьогодні в ДНЗ №13 «Берізка»  на передодні  Дня працівників ветеринарної медицини України ,  з нагоди святкування Всесвітнього дня котів та в рамках  методичного проекту  «Людина починається з Добра»  був проведений  Тематичний День  - Айболита.

Садок перетворився в казкову країну доброго лікаря Айболита. Але сьогодні він був не сам -  з  маленькими  помічниками, які теж мріють стати лікарями як  для людей так  і для тварин.

Головним Айболитом  була наша старша медична сестра Т.М.Редька. Це вона вправно  навчала  малечу  перев’язувати лапки зайчикам і ведмедикам, лікувати вушка совенятам, надавати  швидку невідкладну допомогу крокодилу і бегемоту. Роботи було  предостатньо !  Ось на носилках  несуть   улюблену Пепу, а  там пропонують лікуватися  цілющими лікарськими травами, як колись бабусі лікували…

Ще надзвичайно захопив малят  конкурс оповідачів про улюблених тварин , які мешкають вдома  «Чарівний мікрофон». Малюки тримали  свої світлини  котиків, собак, коника, шиншил, папуги  і  навперебій  розповідали  про них. А Ростик Сергієнко приніс цілу родину  величезних равликів Ахатин ! Добрий лікар Айболит  нагороджував малечу за  це  «Медальками – Квітами».

…Людина починається з добра. І ось такі дні , як  сьогоднішній, ще раз  дають змогу  і дітям, і дорослим  задуматись , як берегти, шанувати здоров’я своє  та   тварин і птахів, що нас оточують.

Зростайте  добрими , милосердними, співчутливими , любі діти.