Дошкільний навчальний

       Щедрий дарунок для вихованців ДНЗ №13 «Берізка»

      Цього сонячного, серпневого ранку, ми всі жили передчуттям здійснення великої Мрії…

      Сьогодні Балакірєва Ірина Олександрівна – ГО «Спілка Самаритян України  Чернігівське об’єднання» разом з своїми однодумцями,  привезла до ДНЗ №13 «Берізка» 230 новесеньких матраців і 230  новесеньких подушок для діток! Радості не було меж!

    Давно знаємо Ірину Олександрівну , бо протягом багатьох років робить вона величезну, добру справу для покращення умов життя тих, хто цього потребує.

     Свого часу Ірина Олександрівна приклала максимум зусиль, щоб віднайти кошти на придбання і для нашого садочка, так потрібних матраців і подушок на загальну суму більше 48 тис. грн..!

Зустрічали дорогу гостю і її колег  діти і колектив садочка з хлібом – сіллю на вишитім рушнику,  та ще і з макитрою духмяних вареників. А як же інакше?! Дорогому гостю – дорога і шана!

Безмежно вдячні діти, батьки, колектив садочка Компанії АВАЛІС за щедрий і такий потрібний подарунок, за взаєморозуміння і материнське піклування Ірини Олександрівни Балакірєвої і надану допомогу. Саме Вашими стараннями 230 маленьких ніжинців – вихованців ДНЗ №13 «Берізка» з вересня 2018 року отримали можливість відпочивати на новеньких постелях. Ну, хіба це не диво?!

   Успіхів Вам у благородних добрих справах в ім’я молодої української держави, в Ім’я Дитини!