Дошкільний навчальний

День відкритих дверей

«День відкритих дверей» у дошкільному навчальному закладі №13 -  то завжди хвилююча і урочиста подія. Її чекають всі. Адже обрати садочок для малюка це непроста справа, бо все в житті дитини починається з правильного вибору закладу. Тематика зустрічі говорить сама за себе: «Ви обираєте садочок? Давайте знайомитись.»

Цього дня до садочка завітала величезна родина «новеньких» батьків.  Після перегляду мультимедійної презентації «Колиска Дитинства – колиска Любові», яскравого, колоритного виступу вихованців хореографічної студії «Любисток», гурту народної пісні «Срібний гомін», яких  глядачі прийняли з захопленням почалася справжня довірлива розмова – спілкування про умови якнайкращої адаптації малят до садочка.

Батьки мали можливість задати питання і почути компетентну відповідь спеціалістів – завідуючої, старшої медичної сестри, практичного психолога, вихователя-методиста, досвідчених і молодих вихователів-садівниць. На згадку про зустріч  батьки отримали пам’ятки від практичного психолога «Як підготувати дитину до дитячого садочка», а від вихователя-методиста - кишеньковий довідничок «Пальчикові ігри».

Перша зустріч відбулася. До рідного садочка  з року в рік, за традицією, колишні вихованці, вже вкотре, приводять спочатку своїх дітей, а потім - і онуків.