Дошкільний навчальний

День вишеньки

 

Вишеньки-сестрички –

Червоні в них щічки,

Соковиті і корисні!

Ну, мо ж будемо їх їсти!

Варенички приготуєм,

Всю гостину пошануєм!

Вони в маслі і сметані –

Дамо Саші, дамо Тані.

Діток у садку багато,

Ми святкуєм Вишні Свято!

Н.Примушко

 

Літо-літечко, як же ми тебе любимо, як чекаємо квітів запашних, вдихаємо духмяні їх пахощі, як очікуємо на перші полуниці, малинку, але найбільше полюбляємо наші вишеньки, оспівані в українських народних піснях, в поезії Тараса Шевченка, Лесі Українки, Ліни Костенко. Ось вони примостились на деревах, як намисто. Обережно зберемо їх до мисочок, до кошиків і вшануємо загально садкове святкове дійство «День Вишеньки». Вишеньки сьогодні господарюють і в малюнках, і в аплікаціях, і в виставі «Пригоди Вишеньки», де малі актори разом з садівницями створюють казочку. Та найбільше чарівництво в приготуванні смачних вареників! Це дуже захоплює малечу.

Ось диво-тісто і вишеньки з’являються в їх маленьких пальчиках і раптом - маленькі варенички потрапляють до великої розписної макітри. Линуть радісні пісні, веселий дитячий сміх переповнює майданчики. Це Літо-літечко щедро розкрило обійми малечі влаштувавши незвичайне свято. Скільки тут навчились дошкільнята, скільки пригадали, як смакували соковитими варениками з вишнями. Тож малюнки з вишеньками, як знак подяки, всі гуртом вирішили передати давньому другу садка, прекрасній людині, настоятелю храму Всіх Святих отцю Сергію для воїнів, що сьогодні далеко від Ніжина бережуть мир і захищають кордони рідної України. Хай стануть вони оберегами нашим любим захисникам з дитячих долоньок.

День Вишеньки у ДНЗ №13 День Вишеньки у ДНЗ №13 День Вишеньки у ДНЗ №13 День Вишеньки у ДНЗ №13 День Вишеньки у ДНЗ №13 День Вишеньки у ДНЗ №13 День Вишеньки у ДНЗ №13День Вишеньки у ДНЗ №13