Дошкільний навчальний

День Казки

Казка в гості завітала,

Зупинилась і сказала,

Що вона велика мудрість

І велика сила,

Що дітей малих -

Віками розуму учила…

Н.М.Примушко

 

З прадавніх часів українська народна казка вчила малечу Добру, Милосердю, Справедливості. Отож, і сьогодні завітала улюблена казка на гостину до діток. Глядачів зібралося сила-силенна! Всі в очікуванні дива...

І ось пролунав третій дзвоник і казка розпочалася! Маленькі актори вкладали в обрані ролі казкових героїв всю силу своєї душі, все тепло і артистичні здібності, які так вдало виховує у них керівник театралізованої студії «Телесик» талановитий музичний керівник Нагорна І.В.

Як майстерно грала Коза-Дереза! Її роль виконувала Парфілова Даша. А Ведмідь-набрід вирішив сьогодні задобрити Козу – Дерезу смачними вареничками. От вам і всім знайома казка на новий лад! Ведмідь і справді був неперевершеним, його роль виконував Петренко Рома. Маленькі актори Пархоменко Валерія, Вірич Стас, Шедін Ілля зірвали шквал овацій від вдячних глядачів.

От і пройшов ще один незабутній день Добра і Любові, Ніжності і Тепла у дитячому садочку, а подарувала все це українська народна казка.

День Казки в дитячому садку №13 День Казки в дитячому садку №13 День Казки в дитячому садку №13 День Казки в дитячому садку №13