Дошкільний навчальний

Спортивно-музичне дійство «Іменини Літа, Сонця і Води!»

Спортивно-музичні розваги та свята на свіжому літньому повітрі - невідємна складова освітньо-виховної і оздоровчої роботи влітку,якою переймається ввесь колектив педагогів та батьківська родина і дає можливість показати дітям свої знання і уміння, а батькам - стати учасниками і вдячними глядачами дійства.

Сьогодні у ДНЗ №13 «Берізка» «Іменини Літа, Сонця, і Води». Літечко, (вихователь Гнітій Л.О.) заквітчане святковим віночком запрошує всіх на гостину – іменини. Діти намалювали іменинниці власні авторські картини з хмаринками і сріблястими краплинками, веселим сонечком і соковитими вишеньками, з сонячними зайчиками і різнокольоровими долоньками. А ось і Королева Води (вихователь Куранда І.В.) до басейну кличе малюків на розваги з літньою водичкою і жабками гімнастами. Ще не все ! Клоунів всі чекають на іменини, а до літечка клоунесса прилетіла на кольорових кульках літа (практичний психолог Макаренко А.В.) І свято закружляло у вирі радості, веселих пісень, квіткових естафет з бджілками трудівницями і іменинного хороводу. Цю радість дітям натхненно дарували інструктор з фізичної культури, досвідчений талановитий педагог Хорешко Н.В. і неперевершений творчий музичний керівник Нагорна І.В. та чарівна ведуча вихователь-методист Парубець Н.Г.

Гостинне усміхнене щасливе Літечко на закінчення святкового дійства і дітям і батькам подарувало величезну макітру вареників з вишнями! Раділи діти, дякували батьки.

Свято видалось на славу: і веселе, і цікаве!

Спортивно-музичне дійство ДНЗ №13 Спортивно-музичне дійство ДНЗ №13 Спортивно-музичне дійство ДНЗ №13 Спортивно-музичне дійство ДНЗ №13 Спортивно-музичне дійство ДНЗ №13 Спортивно-музичне дійство ДНЗ №13 Спортивно-музичне дійство ДНЗ №13 Спортивно-музичне дійство ДНЗ №13