Дошкільний навчальний

Літо, літечко прийшло, всім розваги принесло!

 

Фізичне виховання малого українця – є одним із найважливіших напрямків сучасної дошкільної освіти. Особливо актуальним є цей напрям роботи в літні місяці. Цією проблемою опікуються садівниці дошкільного навчального закладу №13, інструктор з фізичної культури Хорешко Н.В. у тісній співпраці, що є вже традиційною, з СДЮСШ з футболу (тренер-викладач – Бринза М.С.)

Цього серпневого дня у дітей було справжнє свято – День здоров’я, а це – улюблені футбольні матчі між різними віковими групами і вболівальниками, їзда на велосипедах, спортивні естафети, ігри тощо.

День здоров’я у дитячому садку довів, що фізкультурно-оздоровча програма і дітям, і дорослим до вподоби, бо вміють педагоги і тренер-викладач використовувати нетрадиційні, альтернативні технології і методики, спрямовані на зміцнення та відновлення здоров’я дітей. І тому футбол і велосипедний спорт, а ще боротьбу діти люблять найбільше.

Паралельно садівниці і медична сестра Сухорукова Ю.В. активізують просвітницьку роботу з батьками, щодо охорони здоров’я та безпеки життєдіяльності в літній період через залучення батьків до Днів здоров’я, спортивних змагань, розваг.

Побажаєм нашим дітям міцного здоров’я і теплого літечка!

Н.М.Примушко завідувач ДНЗ

Літо 2015 ДНЗ №13 Літо 2015 ДНЗ №13 Літо 2015 ДНЗ №13