Дошкільний навчальний

УКРАЇНА - ЦЕ Я! УКРАЇНА-ЦЕ МИ!

Як виховать в дітей любов до Батьківщини?

Так само, як до матері і тата,

Яких не кидають в біді в лиху годину,

А поспішають їм допомагати.

 

Якщо тобі болить майбутнє України

І прагнеться, щоб квітнув рідний край,

Зі свого серця в серце кожної дитини

Шляхетні почуття переливай…

 

Сучасна складна ситуація в Україні змусила всіх нас усвідомити ,що система національно-патріотичного виховання починається з дошкілля.

«Нація народжується в колисці», ця думка належить Софії Русовій.

«Україна - це я! Україна – це ми!» - таку назву мало родинно-масове дійство з нагоди відзначення найважливішого державного свята - День Державного Прапора, День Незалежності України, що відбулося цього серпневого дня в ДНЗ №13 «Берізка».

Це була чудова нагода відзначити 24 річницю Незалежності нашої держави, залучивши всіх дітей, батьківську родину, керівництво управління освіти Ніжинської міської ради в особі начальника управління Крапив’янського С.М., всім відому громадську організацію Ліга «Ділова жінка» ( голова Стратілат Т.М.), з активною участю бійців АТО з військовим комісаром Якущенко В.М. і відомим волонтером, настоятелем храму Всіх Святих о.Сергієм.

Ця тепле родинно-громадське святкове дійство маленьких українців з нагоди Дня народження України, пройшло, по – особливому, тепло і урочисто. Вперше крокували дошкільнята під бойовим знаменом з бійцями АТО. Урочисте посвячення у козаки старших дошкільників, отримання нагород бійцями «Учасник АТО», зібрання батьківською родиною і колективом ДНЗ допомоги воїнам-землякам, що сьогодні відстоюють незалежність України на Сході, прибирання «Дерева побажань» білими журавликами, ляльками-мотанками разом з мамами, татами і відважними воїнами, виготовлення сили-силенної оберегів-малюнків маленькими долоньками. Все це забути не можливо.

Напевно в цьому і є глибокий, дієвий патріотизм, що часом виросте в маленьких і дорослих в справжнє національне коріння української нації .

Саме в такі хвилини відчуваєш особливу гордість і пошану до рідної держави, рідного Ніжина, до героїв у військовій формі:

«Доки є герої – буде і держава !

Буде Україна – синьо-жовтий стяг!»

Завідувач ДНЗ №13 Н.М.Примушко

Як виховать в дітей любов до Батьківщини Як виховать в дітей любов до Батьківщини Як виховать в дітей любов до Батьківщини Як виховать в дітей любов до Батьківщини Як виховать в дітей любов до Батьківщини Як виховать в дітей любов до Батьківщини Як виховать в дітей любов до Батьківщини Як виховать в дітей любов до Батьківщини Як виховать в дітей любов до Батьківщини Як виховать в дітей любов до Батьківщини Як виховать в дітей любов до Батьківщини Як виховать в дітей любов до Батьківщини Як виховать в дітей любов до Батьківщини Як виховать в дітей любов до Батьківщини