Дошкільний навчальний

До здоров’я малих українців – сучасний підхід

Збереження та зміцнення здоров`я дітей – головне завдання педагогів дошкільного навчального закладу №13. Для його ефективної реалізації ми не лише неухильно дбаємо про фізичне, психічне, соціальне та духовне благополуччя кожного вихованця, а й сприяємо усвідомленню малюками цінності здоров`я і необхідності заняття спортом.

Ефективна робота дошкільного закладу в оздоровчому напрямку малюків неможлива без активного залучення родин до участі в заняттях спортом, в освітньо-виховному процесі ДНЗ в цілому. Тісна співпраця ДНЗ № 13 з позашкільними закладами нашого міста спортивного спрямування, а це заняття футболом, шахами – це вже традиція.

Вже втретє наших вихованців разом з батьками гостинно приймає спортивний комплекс «Спарта» і дає можливість безпосереднього знайомства зі справжніми майстрами - спортсменами – дзюдоїстами. Жовто-блакитний килим зачарував малечу вже і сам пособі, а спортсмени-господарі – президент клубу «Спарта» Смалій К.М. і декілька його професійних колег вправно показували різноманітні тренувальні вправи, чим особливо захопили дітей і дорослих. Скільки ж було радості, неперевершених емоцій, як молоді спортсмени в білосніжних кімоно запросили і дошкільнят до цікавих спортивних вправ та розваг. Очі дітей просто сяяли від радості. І діти і батьки отримали живе спілкування зі справжніми великими спортсменами, які є гордістю нашого міста, області, України. Як же хочеться малим дошкільнятам бути схожими на таких талановитих спортсменів.

Побажаємо всім хлопчикам і дівчаткам, а також їх родинам, відкрити таланти у своїх синочках і донечках вчасно. Хай всім здоровиться, бо здорова родина – заможна держава.

 

Завідувач ДНЗ №13

Примушко Наталія Миколаївна

ДНЗ №13 ДНЗ №13 ДНЗ №13