Дошкільний навчальний

Управляти колективом однодумців – значить вести до успіху, або нотатки з засідання школи резерву керівних кадрів «Крок у майбутнє»

Сучасні кардинальні зміни в житті українського суспільства вимагають нового підходу до структури і змісту освіти, її реформування. Управління являє собою не що інше, як налаштування інших людей на працю і ефективність процесу управління дошкільними навчальними закладами значною мірою зумовлена двома чинниками: хто керує і як керує. Саме таким був лейтмотив школи резерву керівних кадрів «Крок у майбутнє» для завідуючих та вихователів-методистів міста, що проходив на базі дошкільного навчального закладу №13 «Берізка».

Роботу школи «Крок у майбутнє» відкрив начальник управління освіти Ніжинської міської ради С.М.Крапив’янський. В своєму вступному слові Станіслав Миколайович відмітив важливість підготовки сучасних освітянських лідерів дошкілля міста Ніжина, запропонував креативний погляд на керівництво, зупинився на типології керівників, на ділових і особистісних якостях, способах мислення успішних керівників, умовно створивши, портрет керівника освітнього закладу, якого так потребує сьогодні сучасне суспільство.

До слухачів школи резерву керівних кадрів «Крок у майбутнє» звернулася заступник начальника управління Н.О.Пономаренко, детально зупинившись на Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді у закладах освіти та плані заходів щодо реалізації Концепції. Надія Олексіївна звернули увагу присутніх на необхідності виховувати громадян змалечку, як носіїв і продовжувачів духовності, бо в цьому і є основне завдання української національної освіти.

Слухачі школи резерву включилися в роботу консалтингу, тема якого важлива і сучасна: «Щоб колектив став командою». Цією роботою - цікавою і креативною, захопила всіх методист ММК Л.С.Василевська та керівники школи резерву Н.М.Примушко і Т.В.Серга.

Цей дошкільний навчальний заклад поглиблено працює над національно-патріотичним та духовним вихованням малого українця за Концепцією С.Русової через зв'язок з музеями міста, художниками, митцями. Цього разу на гостину завітали народна майстриня Оксана Грек та завідуюча художнім відділом краєзнавчого музею ім. І.Спаського Н.Г.Тира. Слухачі резерву з задоволенням спостерігали за практичною діяльністю з дітьми, яку так майстерно подавала вихователь-методист Н.Г.Парубець.

Робота пройшла плідно, цікаво, всі отримали нові знання, незабутні емоції і враження, а ще пішли з думкою, що обов’язково стануть справжніми керівниками дошкільних навчальних закладів міста.

Засідання школи резерву керівних кадрів ДНЗ Засідання школи резерву керівних кадрів ДНЗ Засідання школи резерву керівних кадрів ДНЗ Засідання школи резерву керівних кадрів ДНЗ Засідання школи резерву керівних кадрів ДНЗ Засідання школи резерву керівних кадрів ДНЗ Засідання школи резерву керівних кадрів ДНЗ Засідання школи резерву керівних кадрів ДНЗ Засідання школи резерву керівних кадрів ДНЗ Засідання школи резерву керівних кадрів ДНЗ Засідання школи резерву керівних кадрів ДНЗ Засідання школи резерву керівних кадрів ДНЗ Засідання школи резерву керівних кадрів ДНЗ Засідання школи резерву керівних кадрів ДНЗ Засідання школи резерву керівних кадрів ДНЗ Засідання школи резерву керівних кадрів ДНЗ Засідання школи резерву керівних кадрів ДНЗ Засідання школи резерву керівних кадрів ДНЗ