Дошкільний навчальний

Людина в світ приходить для добра

Міжнародний день людей з обмеженими можливостями розпочався для вихованців дошкільного навчального закладу №13 «Берізка» відвідуванням дитячого будинку інтернату, де на нас чекали його вихованці, директор Гармаш О.В.

Доброта це та якість людської особистості, яка формується у малечі по краплиночці, крок за кроком, бо чуйне серце виховується через співчуття до всього, що оточує. Сьогодні діти дарували частинку своєї душі тим, хто цього потребує найбільше – діткам–інвалідам. Вони живуть в чудових умовах, ніжній турботливій атмосфері і домашньому затишку, що так і променіє з кожного куточка прекрасної оселі, охайних кімнат, іграшок, посмішок і лагідного ставлення колективу дитячого будинку-інтернату.

Запальні танці, жартівливі пісні, лірична поезія була для господарів цього закладу справжнім подарунком настрою, гучних аплодисментів, овацій від вихованців садочка, а ще на згадку малюки всім подарували виготовлені власноруч квіти – символ миру над Україною.

Позитивні емоції і радість вихованців будинку-інтернату була найвищою нагородою малечі, бо тільки об’єднавши зусилля, ми всі разом доведем, що людина в світ приходить для добра, не дивлячись ні нащо.

Завідувач ДНЗ №13 Н.М.Примушко

Людина в світ приходить для добра Людина в світ приходить для добра Людина в світ приходить для добра