Дошкільний навчальний

З Днем Збройних Сил України, дорогі наші!

Найважливішим пріоритетом національно-патріотичного виховання дошкільного навчального закладу №13, є формування у малят ціннісного ставлення до свого народу, Батьківщини, держави, нації, воїнів збройних сил України. Саме напередодні святкування Дня збройних сил України вихованці нашого садочка завітали з літературно-музичною композицією «Доки є герої – буде і держава!» до військомату міста, до давніх і улюблених друзів дошкільнят – воїнів АТО, яких неодноразово зустрічали в себе.

На сьогодні у дошкіллі є багато невикористаних резервів - засобів, форм, методів і прийомів, які слід активно запроваджувати у виховний процес з проблеми патріотичного виховання. Всі ми – дорослі, маємо усвідомити, що національно-патріотичне виховання не починається і не закінчується розфарбовуванням парканів і майданчиків у кольори національного прапора, дитячими ранками з віночками і вишиванками і т.д. Існує досить особистісна грань між справді ціннісним ставленням до світу, до воїнів, захисників, волонтерів і псевдопатріотичними уявленнями.

Ми, педагоги і батьки, пішли дієвим шляхом - налаштування і практичної допомоги разом з дітьми - підготовки до подібних зустрічей з воїнами, а тим більше такого важливого свята всієї країни, як День Збройних сил України. Всім садочком готували квіти - сувеніри, вітання, вивчали вірші, пісні, танці, ліпили вареники, бо керувалися принципом, що першорядне значення для виховання національно-патріотичних почуттів у дошкільнят має приклад дорослих.

Нас зустрічали воістину тепло і гостинно, оплески військових переходили в бурхливі овації, а далі - сам відважний бойовий військовий комісар Якущенко В.М. дякував дітям і вручив солодощі.

Діти щасливі поверталися до садочку і чомусь пригадалася думка Марії Терези, яка на запитання: «Що робити, аби зберегти мир на Землі?» відповіла: «Просто ідіть додому і любіть тих, хто поруч.»

Завідувач ДНЗ №13 Н.М.Примушко

З Днем Збройних Сил України З Днем Збройних Сил України З Днем Збройних Сил України З Днем Збройних Сил України