Дошкільний навчальний

«Чемні діти Миколая зустрічають, чемні діти Миколая прославляють!»

Кажуть на Україні - грудень святами багатий, та серед усіх свят є особливе - День Святого Миколая. Цього дня в ДНЗ №13 «Берізка» була особлива, піднесена атмосфера, бо малята чекали на гостину численну родину батьків, поважних гостей і самого Святого Миколая. Кажуть і в свята, і в буддень: хороший гість – дому радість, бо свято йде і гостей за собою веде.

На гостину завітали: депутат Верховної ради України Кодола О.М., голова Ліги «Ділова жінка» Стратілат Т.М. з членами ради Ліги «Ділова жінка», настоятель Свято-Покровського храму отець Михаіл, представник від депутата обласної ради Копиці Н.М. – Лариса Григорівна, генеральний директор відомої фірми «Лакс» Литвин А.М., військовий комісар Якущенко В.М. з побратимами і багато інших поважних гостей.

До свята малюки разом з вихователями, батьками писали «Книгу добрих справ» з проханнями і малюнками для Святого Миколая, а ще зібрали величезну кількість овочів для бійців АТО на «Сухі борщі» і підготували вітальні листи воїнам-землякам, які вручили військовому комісару.

Линули пісні, заклики до Святого Миколая про здійснення найсокровенніших побажань, про мир і радісні різдвяно-новорічні свята. А далі завітав сам Святий Миколай з подарунками, щирими віншуваннями для малечі і дорослих, бо серед наших дітей були тільки чемні, виховані хлопчики і дівчатка.

Тож з нагоди свята діти отримали величезні пакунки солодощів з рук самого Святого Миколая і його ангелів, дякуючи старанням отця Михаіла і його спонсерам. Щиро вітав дітей з нагоди свята і Олександр Михайлович Кодола, Тамара Михайлівна Стратілат, вручали подарунки, причому підмітили, що це одне з найрадісніших християнських свят. Цього дня кожен чекає на диво, звершити яке під силу лише Святому. Всі гості, батьки дякували колективу за чудове свято і виховання таких талановитих, розумних маленьких українців, справжніх патріотів України.

Завідувач Н.М.Примушко

Чемні діти Миколая зустрічають Чемні діти Миколая зустрічають Чемні діти Миколая зустрічають Чемні діти Миколая зустрічають Чемні діти Миколая зустрічають Чемні діти Миколая зустрічають Чемні діти Миколая зустрічають Чемні діти Миколая зустрічають