Дошкільний навчальний

Коляда і де за собою Різдво веде!

 

Новий рік - чарівна зимова казка, яка повертає кожного з нас в щасливе дитинство, переповнюючи світлими і радісними почуттями, дає невичерпну життєдайну енергію на весь рік. І вже традиційно в дошкільному навчальному закладі №13 «Берізка», де відродження українських традицій на засадах Концепції Софії Русової є обовязковим проведення народного святкового дійства «Коляда іде за собою Різдво веде», метою якого є виховання любові, поваги до обрядовостей загалом, поглиблення знань дітей про народні звичаї та обряди святкування Новорічно-Різдвяних свят на Чернігівщині.

І ось в переддень Святого Різдва залунали голосні колядки «Коляд, коляд, колядниця, добра з медом паляниця…», дорослі і діти бажали один одному щастя, здоров'я, достатку на многії і благії літа. Вихованці охоче розповідали про традиції і обряди Різдвяного святвечора, про головну страву - кутю, про дарунки – цукерки, пряники, вареники.

Біля святкової новорічної ялинки діти з зацікавленістю і обережністю розставляли фігурки Різдвяного вертепу, прибирали його і проживали разом з маленьким Ісусиком святе народження. Цей надзвичайно красивий казковий вертеп люб’язно надав наш батько священник Леонтьев В.І.

Ото ж, усім веселого Різдва та смачної куті, миру і любові кожній родині.

 

Вже по цілій Україні

Дзвінко лине коляда,

Засіяла в небі зірка

Славімо Різдво Христа!

Завідувач ДНЗ №13 Примушко Н.М. відмінник освіти України

Коляда і де за собою Різдво веде Коляда і де за собою Різдво веде Коляда і де за собою Різдво веде Коляда і де за собою Різдво веде