Дошкільний навчальний

Зворотній зв'язок

Тема *
Ім'я *
Вміст *
Перевірка зображення *
   
 

Ольга: твори Софії Русової

Підкажіть будь-ласка де знайти казки чи оповідання авторки.

Можливо у вас є електронний варінт збірки, чи просто окремі твори? Хочемо зробити тематичні читання для своїх дітей.

28/01/16

Костенко Даниїл: Вітання

Шановна Наталя Миколаївно! шановні вихователі! Від усього серця вітаю вас з Днем 8 березня! Бажаю весняного настрою, чистого, мирного неба, любові, злагоди! Нехай ці весняні дні стануть символом нових починань і звершень, символом творення сильної, квітучої, вільної України! З повагою, колишній вихованець Даниїл Костенко.

08/03/14

Наталія Миколаївна: Подяка батькам

Дякуємо за добрі слова

18/02/13

Олена Олександрівна: Відгук 3 (продовження)

Разом з тим найвищим показником професіоналізму педагогів закладу, без сумніву, є забезпечення невимушеної атмосфери, створення позитивного психологічного клімату в групі та високий рівень довіри моєї дитини до вихователів (Ніни Григорівни, Вікторії Сергіївни та помічника вихователя Надії Іванівни), людей чуйних, доброзичливих, уважних, завжди готових допомогти.

На мою думку, цей садочок – один з найкращих ДНЗ, робота педагогів якого заслуговує на найвищу оцінку.

З повагою, безмірною вдячністю й найщирішими побажаннями мама Даниїла, Костенко Олена Олександрівна.

11/04/12

Олена Олесандрівна: Відгук 2 (продовження)

 За бездоганним оформленням приміщення, дитячого майданчика проглядає рука дбайливої господині. Вражає рівень організації найрізноманітніших дитячих заходів, де кожне свято – чарівна казка не лише для малечі, але й для батьків. У стінах цього закладу завжди лунає щира українська мова, в усьому панує дух прадавніх національних традицій (відчутний акцент на розвитку естетичних смаків дітей та формуванні морально-етичних цінностей свого народу), що важливо з огляду на духовний стан нашого суспільства, атмосферу жорстокості й егоїзму (найкращим аргументом, гадаю, можуть слугувати сучасні мультфільми, віртуальний світ ігор та іншої “малокорисної” інформації, яку всотують наші діти).

11/04/12